19 yaşındaki genç ölmeden önce annesine mesaj attı: Ölmüş olursam sorumlusu Ömer

19 yaşındaki genç ölmeden önce annesine mesaj attı: Ölmüş olursam sorumlusu Ömer

İstanbul’da bir otel odasında tabanca ile kafasından vurulmuş halde bulunan 19 yaşındaki Yusuf Aslan’ın annesine attığı mesajda, ” Mesajı gördüğünde ölmüş olursam polise ver mutlaka. Sorumlusu Ömer” yazdığı öğrenildi.

AAnne ve babası ayrı olan ve annesi ile birlikte Silivri’de yaşayan 19 yaşındaki Yusuf Aslan, Esenyurt’ta işe girerek orada ev tuttuğu söyledi ve evden ayrıldı. 20 gündür ailesinden ayrı yaşayan Aslan ,gece saat 03.26’da annesine mesaj atarak, “Ölmeyi düşünüyorum sürekli” yazdı. Sabah uyandığında mesajı gören acılı anne, polis ekiplerine giderek ihbarda bulundu. Kayıtlardan en son girişinin salı günü yapıldığı lakin çıkışının verilmediği otelin bilgisini alan asayiş büro ekipleri, Aslan’ın Esenyurt Gökevler Mahallesi’nde otele gitti. Ekipler Aslan’ı kaldığı odada kafasından tabanca ile vurulmuş halde bulundu. Olay yerine Cinayet Büro ve kriminal ekipleri sevk edildi. Yüzünde darp izleri görülen Yusuf Aslan’ın cenazesi incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Yusuf Aslan annesine attığı mesajda ölüm sebebinin uzun süredir tanıdığı ve yanında çalıştığını söylediği Ömer A.’nın olduğunu belirttiği mesajda, “Bu mesajı gördüğünde ölmüş olursam, polise ver mutlaka. Sorumlusu Ömer” dediği öğrenildi.

“DAHA YÜZÜNDE SAKALI YOKTU”

Anne Havva Kenar,  ” Çocuğuma ulaştım dün gece aradım aradım döner bana diye, baktım ki sesi çıkmayınca jandarmaya karakola koştum. Başka annelerin yürekleri yanmasın. Benim yavrum askere gidecekti. Daha yüzünde sakalı yoktu, 19 yaşındaydı.” diye konuştu.

Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

 

3. Sayfa