''3-4 saatlik uykularla ayaktayız'' diyen Süleyman Soylu'nun bir gece önce Selman için düzenlenen yemekte olduğu öğrenildi

''3-4 saatlik uykularla ayaktayız'' diyen Süleyman Soylu'nun bir gece önce Selman için düzenlenen yemekte olduğu öğrenildi

Muğla Marmaris’teki orman yangını devam ediyor. Uçakların ve gece görüşlü helikopterlerin etkin olarak kullanılmadığı yangın büyük bir alanı küle çevirdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve yanındaki heyetle Marmaris’te bir açıklama yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Sözün arkasında olacaksınız. Yalan yok. Bozuculuk yok. Ve insanların moralini bozmaya da gerek yok. Biz kaç gündür kaç saat uyuduğumuzu bilmiyoruz. 3-4 saatlik uykularla ayaktayız. İnsanların emeklerine yazık. Beceriksiz kim? Çok paran varsa para toplayacaksan belediye otobüslerini tamir ettirmek içi para topla. Biz burada kimseyi ayır etmeden bir meseleyi ortaya koymaya çalışıyoruz. Siyaset yapmak için laf söylemek… Bunun Türkiye’nin bir gücü söz konusu değildir. Göç ile uğraşıyoruz. Ukrayna savaşı ile uğraşıyoruz. pandeminin etkileri ile hala uğraşıyoruz. Biraz önce 40 dakika önce İngiltere Milli Savunma Bakanı ile telefonda görüşerek geldik. Sabahın erkeninden beri de sayın bakanımızla beraber çakışıyoruz. Sayın cumhurbaşkanın sürekli bilgi arz ediyoruz. Bir ülkenin cumhurbaşkanın gece yarısına kadar… En son aradığında gece 3.30’du. Devlet en tepesinden en altına kadar bütün ciddiyeti ile meseleye hakim”

SARAY’DAKİ KUTLAMADAYDI

Soylu, 3-4 saatlik uyku ile kaldığını söyledi lakin dün gece Saray’da Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’a düzenlenen müzikli kutlamada görüldü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem