30 bin lira maaşla profesyonel turist...

30 bin lira maaşla profesyonel turist...

Ortaca belediyesi, profesyonel turist olarak bölgede gezinti yaparak tatil deneyimlerini sosyal medydada paylaşacak kişiye 30 bin lira verecek. Öte yandan, profesyonel turistin 1 ay boyunca tüm masrafları Ortaca Belediyesi, esnaf ve sivil...

Ortaca belediyesi, profesyonel turist olarak bölgede gezinti yaparak tatil deneyimlerini sosyal medydada paylaşacak kişiye 30 bin lira verecek. Öte yandan, profesyonel turistin 1 ay boyunca tüm masrafları Ortaca Belediyesi, esnaf ve sivil toplum kuruluşları tarafından karşılanacak. 

Habertürk'ün haberine göre, Muğla’da dünyaca ünlü Dalyan’a, Sarıgerme’ye, İztuzu Plajı’na, Kaunos Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan Ortaca Belediyesi, ilçenin tanıtımı için bir yarışma başlattı. Best Job In Turkey (Türkiye’nin En İyi İşi) projesiyle, seçilecek 1 kişi, profesyonel turist olarak 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1 ay boyunca Dalyan ve Sarıgerme’yi gezip tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını www.bestjobinturkey.com projesinin Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarında paylaşacak.

'İYİ FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİP İYİ BLOG YAZAN BİRİNİ ARIYORUZ'
Başvurular 15 Mayıs-14 Temmuz arasında www.bestjobinturkey.com adresine yapılacak, 18 Temmuz’da ise Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, projeyi yapan ajans yetkilileri ve STK’lardan oluşan jüri profesyonel turisti seçecek. Ortaca Belediyesi Başkanı Hasan Karaçelik yaptığı açıklamada “Plajlarıyla dünyada ödüller alan bir yeriz ama halen turizmde istenilen karşılığı göremediğimizi düşünüyoruz. Proje bunun için önemli'' derken, projeyi yürüten isimlerden Fatih Akaslan da “Dil bilen, iyi fotoğraf ve video çekip iyi blog yazabilen bir gezgin arıyoruz'' ifadesini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam