5 yaşındaki kızını istismar edip görüntülerini internette paylaştı: Karımın da videolarını paylaştım

5 yaşındaki kızını istismar edip görüntülerini internette paylaştı: Karımın da videolarını paylaştım

Kayseri’de 5 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunup, istismar görüntülerini sosyal medyadan bir kişiye attığı iddiasıyla tutuklu yargılanan 30 yaşındaki “baba” O.Y., 26 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Olay, Melikgazi ilçesinde medyana geldi. İddiaya göre; O.Y., kızı M.Y.’ye istismarda bulunduğu anları video kaydına alarak, sosyal medyadan bir kişiye attı. Sosyal medyadan tanıştığı bu kişiye eşinin ve başka isimlerin de videolarını attığı iddia edilen O.Y., şikayet üzerine gözaltına alındı. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen O.Y., ‘sarkıntılık suretiyle çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklanarak, cezaevine konuldu.

“EŞİMİN DE VİDEOSUNU ATTIM”

Kayseri 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasında tutuklu sanık O.Y. ile şikayetçi eşi hazır bulundu. Hakkındaki iddiaları kabul eden sanık O.Y., “Kızımın vücudunu ellerken video kaydına aldım. Videoları tanımadığım kişiye sosyal medya hesabından attım. Eşimin de videosunu çekip aynı kişiye attım. Başkalarının da görüntülerini çekip atıyordum. Böyle bir olaydan dolayı karşınıza çıktığım için çok pişmanım” dedi.

CEZASI BELLİ OLDU

Sanığın eşi de şikayetçi olduğunu belirterek, O.Y.’nin cezalandırılmasını istedi. Mahkeme heyeti, sanık O.Y.’yi, ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 20 yıl, ‘müstehcenlik’ suçundan da 6 yıl 8 ay olmak üzere toplam 26 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırarak, tutukluluk halinin devamına karar verdi.