6 kişinin tecavüzüne uğrayan 13 yaşındaki çocuk intihar etti

6 kişinin tecavüzüne uğrayan 13 yaşındaki çocuk intihar etti

Tayland'da, 13 yaşında olan ve 6 kişinin tecavüzüne uğrayan kız çocuğu, kendisine ait Facebook hesabında üst üste mesajlar paylaştıktan sonra intihar....

Tayland'da, 13 yaşında olan ve 6 kişinin tecavüzüne uğrayan kız çocuğu, kendisine ait Facebook hesabında üst üste mesajlar paylaştıktan sonra intihar etti.

13 yaşındaki kız çocuğu, 6 erkek tarafından kaçırılıp tecavüze uğramasından sonra intihar etti. Çocuğun intihar etmeden yaklaşık bir ay önce hamile olduğunu öğrendiği belirtildi.

6 kişilik bir çete tarafından günlerce izlenip kaçırılan kız çocuğu, tecavüze uğradı. Olaydan 4 gün sonra kız çocuğu, Facebook hesabından art arda paylaşımlar yaptıktan sonra bir apartmanın çatısından atlayarak yaşamına son verdi.

Tayland polisi, adını Pinkie olduğunu açıkladığı kız çocuğuna tecavüz edenleri yakalamak için operasyon başlattı. Çeşitli adreslere yapılan baskınlar sonucu çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Annesi, 11 Kasım'da kızlarının kaçırıldığını ve polise haber verdiklerini ifade ederek çocuğunun hamile olduğunu bilmediğini iddia etti.

Pinkie intihar öncesinde, Facebook sayfasında "Gitmek üzereyim...", "Eğer hamile olmasaydım, çok uzun zaman önce giderdim..." diye yazdı.