86 yaşındaki Aydemir Akbaş: Şu an eşim ölse hemen bir tane 20’lik alırım

86 yaşındaki Aydemir Akbaş: Şu an eşim ölse hemen bir tane 20’lik alırım

Oyuncu Aydemir Akbaş, konuk olduğu bir canlı yayında, eşi Beyhan Benek’ten bahsederken “Allah gecinden versin şu an Beyhan ölse, hemen bir tane 20’lik alırım” dedi.

Oyuncu Aydemir Akbaş, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına katıldı. Akbaş’ın canlı yayında sarf ettiği sözler gündem oldu.

Beyhan Benek ile evli olan Akbaş, “Allah gecinden versin şu an Beyhan ölse, hemen bir tane 20’lik alırım. Lazımsa neden almayayım. Nesi yakışmaz? O razıysa… 20 dedim ona takılmayın 30-40 fark etmez…” diye konuştu.

“EĞER BEYHAN İLE EVLENMESEYDİM…”

“Eğer Beyhan’la evlenmeseydim nikah masasına oturmak isteyeceğim kişi Nebahat Çehre olurdu” sözlerinin hatırlatılması üzerine Akbaş, şu ifadeleri kullandı:

“Beyhan’la evlenmeseydim hanımefendi, evine düşkün bir kadın varsa o da Nebahat Çehre’dir dedim. Çok düzgün bir insan. Evini gidip bir gezin! Müze gibi çok temiz, titiz. Ama benim için de Beyhan için de Nebahat Çehre dünyanın en şansız kadınlarından biri… Beyhan bu açıklamalarıma bozulmaz. Eşim bana hep ‘erkeksin yaparsın, yapacaksan da ben klasımda biriyle yap’ der.”

86 yaşındaki oyuncu, canlı yayındaki sözlerine şöyle devam etti:

“Erkek aldatır! Yapmayan erkek mi var? Fırsatını bulacak yapmayacak. Erkeklere güvenmeyin. Biz üç kez evlendik, iki kez boşandık lakin ufak sebeplerden. Allah gecinden versin şu an Beyhan ölse, hemen bir tane 20’lik alırım.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin