ABD krizi sonrası konuşmamıştı: Erdoğan basın toplantısını da iptal etti!

ABD krizi sonrası konuşmamıştı: Erdoğan basın toplantısını da iptal etti!

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere Ukrayna'ya hareket etti. Ziyaret öncesi havalimanında basın toplantısı yapılmadı. Erdoğan, ABD'nin vize yasağı uygulayacağını açıklamasından sonra hiç...

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere Ukrayna'ya hareket etti. Ziyaret öncesi havalimanında basın toplantısı yapılmadı. Erdoğan, ABD'nin vize yasağı uygulayacağını açıklamasından sonra hiç konuşmamıştı. 

Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nden İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve bazı ilgililer uğurladı.

Özel uçak 'TUR' ile saat 11.55'te hareket eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba da Ukrayna'ya gitti.

?Erdoğan, Ukrayna'nın ardından Sırbistan'da temaslarda bulunacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem