ABD'de polis, köpek kulübesinde 'seks kölesi' olarak tutulan bir kadını kurtardı

ABD'de polis, köpek kulübesinde 'seks kölesi' olarak tutulan bir kadını kurtardı

Amerika Birleşik Devletleri'nin(ABD) Georgia eyaletindeki kolluk kuvvetleri, köpek kulübesinde esir tutulan ve 'seks kölesi' olarak çalıştırılan bir kadını kurtardı.

Independent Türkçe'nin, 12 On Your Side'a dayandırdığı haberine göre, kendisini esir aldığı öne sürülen kişiler tarafından seks kölesi diye tanımlanan mağdur, Richmond County şerif yardımcıları tarafından Nellie Drive'daki bir konutta bulundu. Yetkililer mağdurun "yaralı ve duygusal olarak perişan" göründüğünü ve ilk başka kolluk kuvvetlerine yaklaşmayı reddettiğini belirtti. 

12 On Your Side'ın ulaştığı olay yeri tutanağında, "Odaya girdiğinde kimliği bilinmeyen açık kahverengi tenli bir kadının çıplak olduğunu, ciddi şekilde dövüldüğünü ve o sırada bir köpek kafesine kilitlendiğini gördü"  ifadeleri yer aldı.

Beş kişi gözaltında

Suçla bağlantılı olarak gözaltına alınan 32 yaşındaki Shawna Powell, 29 yaşındaki Anjelika Figueroa, 24 yaşındaki DeMichael Dawson, 18 yaşındaki Savannah Piazzi ve 19 yaşındaki Dawson Weston, adam kaçırma, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, ağır saldırı ve suç sırasında silah bulundurma suçlarından yargılanacak.