ABD’de soygunculara film gibi takip: 4 ölü

ABD’de soygunculara film gibi takip: 4 ölü

ABD’de bir kuyumcuyu soyma girişiminde bulunan silahlı saldırganlar, olay yerini terk ederken sürücüsünü de rehin aldıkları özel bir kargo şirketine ait kamyonu çaldı. Polislerle soyguncular arasında çıkan silahlı çatışmada...

ABD’de bir kuyumcuyu soyma girişiminde bulunan silahlı saldırganlar, olay yerini terk ederken sürücüsünü de rehin aldıkları özel bir kargo şirketine ait kamyonu çaldı. Polislerle soyguncular arasında çıkan silahlı çatışmada 2’si soyguncu olmak üzere 4 kişi hayatını kaybetti.

Florida eyaletinin Miami kentinde bulunan Coral Gables aldı bölgede meydana gelen olayda, silahlı soyguncular bir kuyumcuyu soymaya çalıştı. Soygun girişimine kuyumcunun sahibinin silahla karşılık vermesi üzerine soyguncular olay yerini terk etti.

Soyguncular, sürücüsünü de rehin aldıkları özel bir kargo şirketine ait kamyonu çaldı. Durumu ihbar alan polis ekipleri ile çaldıkları kamyonla kaçmaya çalışan soyguncular arasında kovalamaca başladı. Bir süre sonra soyguncular, sıkışan trafik nedeniyle ilerleyemeyince polisle çatışmaya girdiler. Yetkililer, olayda 2 soyguncunun, kamyon sürücüsünün ve bir de sivilin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Dünya