Abdullah Gül'ün imzaladığı mektup

Abdullah Gül'ün imzaladığı mektup

Prof. Dr. Coşkun Özdemir"Necip  Fazıl Kısakürek'e;İslam dünyasının zerre tavizsiz müdafii üstadımıza islam davasının agora meydanlarında sağırların kulağını patlatacak gür seslilikte aksiyoner Büyük Doğu gençliğinin...

Prof. Dr. Coşkun Özdemir

"Necip  Fazıl Kısakürek'e;

İslam dünyasının zerre tavizsiz müdafii üstadımıza islam davasının agora meydanlarında sağırların kulağını patlatacak gür seslilikte aksiyoner Büyük Doğu gençliğinin ruh gıdası mecmuanızı tekrar çıkarmanızdan dolayı size minnettarlıklarımızı arz eder hangi şartlar altında olursa olsun hal neyi icap ettirirse ettirsin yüzde yüz emrinizde olduğumuzu bildirir hürmetlerimizi sunarız.Yarın elbet bizim,elbet bizimdir. Gün doğmuş, gün batmış elbet bizimdir."

İmzalar:

Mehmet Telelioğlu   Ahmet Taşer  ABDULLAH GÜL

"Ayrıca Cumhuriyet miladını doldurmuştur. Artık islami esaslar getirilecektir. İslama aykırı yasalar değiştirilecektir."

Bu sözler de Abdullah Gül'e aittir.

Yani  Necip Fazıl Müriti iki İslamcı politikacı arka arkaya halkın oyları ve desteği ile Türkiye Cumhuriyetinin cumhurbaşkanı olmuşlardır. Atatürk Türkiye'sinin nasıl bir değişim geçirdiğinin açık bir kanıtıdır bu. Bu gerçek ortada  iken CHP nin de içinde bulunduğu muhalif partiler için Abdullah Gül'ün Erdoğan karşısında cumhurbaşkanlığı adaylığının gündemde oluşu fevkalade şaşırtıcıdır

40'lardan beri iktidarlar, toprak ağaları ve emperyalizm (USA) eli İle büyük çoğunluğu eğitimden akıl ve bilimden, Atatürk aydınlanmasında yoksun bırakılmış halkımın oyları ile Türkiye'nin nereye doğru yol alacağını 24 Haziran gecesi birlikte göreceğiz.  

Önceki ve Sonraki Haberler
ABC Kritik