Acer üç yeni Chromebook modelini tanıttı

Acer üç yeni Chromebook modelini tanıttı

Acer, eğlence ve iletişim ihtiyaçları için güvenli, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılar için tasarladığı üç yeni Chromebook modelini tanıttı.

Üç farklı boyut ve form faktörü seçeneği ile gelen yeni Chromebook ’lar kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri tüm özelliklerin yanı sıra, eğlence ve video konferanslar için son derece kaliteli ses ve video teknolojileri ile donatıldı.

 Acer Chromebook

 Acer Chromebook Spin 513

İnce tasarımı ve dayanıklı alüminyum kasasıyla dikkat çeken yeni Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H), okul, kişisel projeler, iş ve daha fazlası için kullanabileceğiniz taşınabilir bir Chromebook olma özelliğini taşıyor.

 Acer Chromebook

Gelişmiş çoklu görevler için 8 çekirdekli yeni süper hızlı MediaTek Kompanio 1380 işlemciden güç alan cihaz, olağanüstü performans özellikleri ve 10 saate kadar pil ömrü ile kullanıcıların gün boyu üretken kalmalarını sağlıyor. VertiView’in 3:2 en boy oranına sahip 13,5 inçlik ekranı, kullanıcılara ekranı kaydırmadan daha fazla içerik görebilecekleri yüzde 18 ekstra dikey ekran alanı sunuyor. Ayrıca, bu harika ekranın 2256×1504 çözünürlüklü paneli ve 7,7 mm inceliğindeki yan çerçeveleri sayesinde, görseller daha da çarpıcı şekilde deneyimleniyor.

Acer Chromebook Spin 513, seyahat ederken dizüstü bilgisayarlarını yanlarına alan kişiler için askeri düzeyde MIL-STD 810H dayanıklılığa sahip.

 Acer Chromebook

Acer Chromebook 315

Acer Chromebook 315’in 15,6 inçlik parlama önleyici özellikli FHD IPS ekranı, cihazı ev ve ofis dışında balkon, bahçe gibi dış alanlarda da kullanıma elverişli kılıyor. Cihazın isteğe bağlı dokunmatik ekranı, içerik görüntüleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Klavyeyi daha kullanışlı hale getiren numerik tuş takımlı tam boy klavye de isteyenlere hitap ediyor ve özellikle gündelik hesap işlerini ve öğrencilerin ödevlerini yaparken hayatı kolaylaştırıyor.

Tüm bunların yanında Acer Chromebook 315, video konferans deneyimini kusursuz hale getiren teknolojileri ile dikkat çekiyor. Cihazın, parlama azaltma teknolojisine sahip geniş görüş alanlı HDR web kamerası ve iki adet mikrofonu sayesinde hibrit çalışanlar ve öğrenciler ses ve görsellik açısından çok kaliteli video konferans görüşmeleri yapabiliyor.

En yeni Intel işlemciler ve Wi-Fi 6 desteği ile güvenilir bağlantı ve performans sunan Chromebook 315, ayrıca dahili derin bas tonları sunan DTS Audio ses teknolojisi ile görüntülü aramaların yanı sıra, oyunların, film ya da müzik gibi eğlenceli içeriklerin keyfini çıkarmak için yüksek kaliteli çevresel ses deneyimi sağlıyor. 10 saatlik uzun pil ömrüne ek olarak, cihazın her iki yanında birer tane olacak şekilde konumlandırılan iki adet USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası ve MicroSD kart okuyucu sayesinde kullanıcılar video ve fotoğrafları kolayca aktarabiliyorlar.

 Acer Chromebook

Acer Chromebook 314

Öğrenciler ve okul çağında çocukları olan aileler için tasarlanan ve askeri düzeyde MIL-STD 810H dayanıklılık özelliğine sahip Acer Chromebook 314 , en yeni Intel işlemciler sayesinde gündelik kullanım için güçlü bir performans sunuyor. 10 saate varan pil ömrü ile öğrencilerin tüm gün boyunca üretkenliğini desteklerken, Intel Wi-Fi 6 (802.11ax) teknolojisi ile standart Wi-Fi 5’ten (802.11ac) 3 kata kadar daha yüksek hızlarla daha hızlı ve sorunsuz bir bağlantı sağlıyor.

Acer Chromebook’un 14 inçlik FHD IPS dokunmatik ekranı, daha parlak ışık koşullarında bile rahatlıkla kullanabilmeniz için parlama önceliyi bir kaplamaya sahip. 8,1 mm’lik dar yan çerçeveleri görsellere odaklanmayı daha da artırırken Chromebook’un ufak boyutlarına da katkıda bulunuyor. Kullanıcılar, isteğe bağlı çoklu dokunmatik ekranı veya başarılı bir dokunmatik deneyimi sunan ve aynı zamanda okyanuslardaki plastik atıkların azaltılmasına katkıda bulunan OceanGlass Touchpad ile Chrome OS işletim sistemini kullanabiliyorlar.

Sony, PS4 üretimine devam ediyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji