Acun Ilıcalı Affetmedi ve Ceza Kesti! İşte Survivor’dan Elenen O İsim

Acun Ilıcalı Affetmedi ve Ceza Kesti! İşte Survivor’dan Elenen O İsim

Survivor programında dün akşam hiç beklenmedik gelişmeler yaşandı! İzleyiciler gördükleri karşısında şok oldu. Acun Ilıcalı o olay üstüne herkesin eşit olduğunu ve iyi niyeti suistimal edenlerin ceza alacağını söyledi. İşte detaylar..

Survivor’da dün akşam beklenmeyen gelişmeler yaşandı. 5 yarışmacı kural ihlali yapıp normalde yapmamaları gereken bir hata yaptılar. Survivor belli kurallar etrafında şekillenen bir platformdur ve bütün oyuncular bu platformda eşit haklara sahiptir. Dün akşam yapılan açıklamalara göre 5 yarışmacı yemek bulup onları saklamışlar. Bu yarışmacılar Aleyna Kalaycıoğlu, İlayda, Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Batuhan’dır. Acun ılıcalı bu durum üzerine böyle kural ihlali yapan yarışmacıların cezalandırılacağını söyledi.

Magazin Kategorisindeki Tüm Haberler - Kıbrıs Yaşam

Bu Yarışmada Herkes Eşit Haklara Sahip 

Acun Ilıcalı "Beklenmedik bir olayla karşı karşıyayız. Eşitlik ilkesinin bozulduğu çok bariz bir şekilde ortada. Biz sizlerin peşine dedektif gibi takılmıyoruz. Ancak bizimde belli başlı kurallarımız var ve kural ihlalini tespit ettik. Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu bazı maddeleri alıp bunları sakladılar." dedi. Bunun üzerine yarışmacılara söz hakkı verildi. Aleyna Kalaycıoğlu bu olayı kabul ettiğini dile getirdi. Aleyna Kalaycıoğlu " Açlığın verdiği psikolojiden dolayı böyle bir şey yaptık.

Çok pişmanım bir daha tekrarı olmayacak." dedi. Aleyna Çalışkan da aynı fikirde olduğunu pişman olup özür dilediğini söyledi. İlayda’ya söz hakkı verildiğinde Hanzade’ye oyun öncesi çok üzüldüğünü ve bu sebepten dolayı ona yiyecek verdiğini dile getirdi. 

Acun Ilıcalı acı haberi duyurdu! Acun Ilıcalı'nın arkadaşı Alberto Ciurana kimdir?

Ben Bunu Uyarıyla Geçmem

Bütün yarışmacılar tek tek dinlendikten sonra Acun Ilıcalı kararlarını açıkladı. 5 oyuncunun hepsine 3 ödül oyunundan yararlanamayacaklarını söyledi. Yarışmacılar bu cezanın çok ağır olduğunu söylediler en büyük tepkide Batuhan’dan geldi. Batuhan" 3 ödül çok ağır bir ceza oldu benim için. Bir içecek yüzünden 3 ödül çok ağır. Toparlayamam daha kendimi. Aynı şey bir kez daha olursa beni eleyin. Cidden ağlayacağım." dedi. Acun Ilıcalı bu sözlerin ardından sert tepki gösterdi.

Adada bir de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. İsmail, Doğan, Sergen ve Batuhan potadaki isim oldu. Sms birincisi Batuhan oldu. Batuhan Çağrı ismini söyledi. Ve bu 4 kişiden adaya veda eden isim Doğan oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem