Acun Ilıcalı deliye dönecek! 1 değil, 2 değil, 3 değil... Bir babaya bu yapılmaz! Sosyal medya ayaklandı, büyük tepki var!

Acun Ilıcalı deliye dönecek! 1 değil, 2 değil, 3 değil... Bir babaya bu yapılmaz! Sosyal medya ayaklandı, büyük tepki var!

Şeyma Subaşı, yine Mısırlı sevgilisiyle birlikte gündeme geldi. Magazin gündemini oldukça sallayan olayda yüzlerce sosyal medya kullanıcısı "Acun Ilıcalı Bu Kez Çileden Çıkacak" yorumları altına imza attı.

Şeyma Subaşı; şu sıralar magazin gündemine Mısırlı sevgilisiyle sık sık geliyor. Milyarder sevgilisinin özel jet tutamaması sebebiyle yolcu uçağının tüm biletlerini satın aldığını söyleyen Subaşı, 1 günde milyonlar tarafından paylaşılmıştı. Söz konusu paylaşımlardan sonra Türkçe bir gönderi paylaşarak, sadece Türkiye'de böyle şeylerin insanların eleştirdiği şeyler olduğunu ifade eden ifadeler kullanmıştı. Son paylaşımı ise herkesi oldukça şaşırttı! Birçok kişi, Acun Ilıcalı'nın bu fotoğraf karşısında yıkılacağını söyledi.

Şeyma Subaşı; Acun Ilıcalı'dan sonra önce çıkardığı kitapla, sonra da Mısırlı milyarder sevgilisiyle sık sık gündeme geliyor. Bu kez gündeme geliş sebebi ise; sosyal medya kullanıcılarının ifadeleriyle Acun Ilıcalı'yı çileden çıkartmaya yetecek bir fotoğraf paylaşması. O fotoğrafı gören yabancılar, birçok olumlu yorum yaparken, Subaşı'nın söz konusu yorumları Türkiye'ye kapattığı görüldü. Kullanıcılar, bunun ardından Twitter'da paylaşım yaparak eleştiri yağmuruna tuttular! Önce kendi bir fotoğraf atan Subaşı, yana kaydırmalı olarak attığı fotoğrafla tepki topladı!

eyma1.jpg

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın babası olduğu kızını, milyarder sevgilisine sarılırken fotoğrafladı. Ardından bu fotoğrafı resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. 1 günde 200.000'e yakın beğeni alan fotoğraf; hiçbir babanın kızını, başka bir erkeğe sarılırken görmek istemeyeceğini, bunun çok acı bir şey olduğunu söyleyenlerle Twitter'da gündem oldu.

5fa8f738d265a20f70930cff.jpg

Birkaç sosyal medya kullanıcısı, Acun Ilıcalı'nın yerinde olsa şu fotoğrafı gördüğü andan itibaren çileden çıkacağını ve Ilıcalı'nın da her ne kadar sessiz kalsa da; durumunun farksız olduğunu iddia etti.

eyma2.jpg

Subaşı'nın evlenmesi durumunda bir sorun olmadığını belirten kullanıcılar, henüz evlenmeden bu denli yakınlık kurmasını ve daha da ötesi kızını da bu yakınlığın içerisinde tutmasını yoğun bir şekilde eleştirdi!

1200x627-1595565954130.jpg

Subaşı, paylaştığı fotoğrafın altına şu- şekilde ifadelerde bulundu:

Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum ! Ben çok değerliyim, çok özelim, ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım (belki beni üniversiteye gönderemediler, ama her zaman daha iyi olmaya çalıştılar. Bana iyi bir insan olmamı tavsiye ettiler) çok özel olduğumu ve en iyisini hak ettiğimi biliyordum ve Tanrı bana en iyisini verdi. Çünkü onun en iyisi olduğunu biliyorum. İçte ve dışta çok nazik olduğun için en çok hak ettiğini söyleyebilir misin?

Kendinize sorun gerçekten iyi bir insan olduğunuzu düşünüyor musunuz, mutluluğu paylaşıyorsunuz, pozitifliği yayıyorsunuz ve insanların arkasında dedikodu yapmıyorsunuz, arkadaşlarınızın arkasında, önce ailenize dikkat edin, başınızı yastığa koyduğunuzda kendinize soruyorsunuz, bugün birini incittim mi, ama bilerek değil, Tanrı'nın size verdiği hayatı dua ediyor ve takdir ediyor musunuz??? Ben evet, bu yüzden eminim ve bunu söylüyorum. EN İYİSİNİ HAK EDİYORUM!! # Ve Tanrı bana en iyisini verdi # seni seviyorum MEEDO, harika bir insan olduğun için! İnanılmaz bir insan olmak için bir kitap yazmalısın.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin