Acun Ilıcalı: Her yıl, bir öncekinden daha iyiydi

Acun Ilıcalı: Her yıl, bir öncekinden daha iyiydi

İngiltere'de Hull City takımını satın alan Acun Ilıcalı Daily Mail gazetesine röportaj verdi.

İngiltere'de Hull City takımını satın alan Acun Ilıcalı Daily Mail gazetesine verdiği röportajda, "Kariyerim boyunca hiç başarısız olmadım. Her yıl, bir öncekinden daha iyiydi" dedi. Hull City'yi satın alma süresini anlatan Ilıcalı, "İstanbul'daki Boğaziçi Köprüsü gibi Hull'da da Humber Köprüsü var. Bu da kaderin bir diğer işareti" ifadelerini dile getirdi.

İngiliz Daily Mail gazetesine röportaj veren Acun Ilıcalı, satın aldığı İngiliz ekibi Hull City ile ilgili konuştu.

"İngiltere'den takım almak benim hayalimdi"

Taraftarları ve şehri çok sevdiğini belirten Ilıcalı, "İngiliz futbolunu her zaman sevdim ve kulüp alacak güce ulaştığımda İngiltere'den takım satın almaya karar verdim. İngiltere'den takım almak benim hayalimdi" dedi.   Ilıcalı, "Hangi kulübün benim için uygun olacağını araştırıyordum. Hull City'yi Premier Lig'de olduğu dönemden biliyordum ve şehre gelip yakından görmek istedim. Haziran ayında ilk geldiğimde her şey iyi hissettirdi. İstanbul'daki Boğaziçi Köprüsü gibi Hull'da da Humber Köprüsü var. Bu da kaderin bir diğer işareti" diye konuştu.

Ilıcalı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Gelecek sezon itibariyle Premier Lig'e odaklanabiliriz"

"Kariyerim boyunca hiç başarısız olmadım. Her yıl, bir öncekinden daha iyiydi. Programlarıma Hollywood'un birçok yıldız ismini getirdim. İnsanların eğlenmesini sağladığımda mutlu oluyorum. Bu yüzden insanların mutlu olmasını istiyorum. Bir yılda olabilecek birşey değil ancak gelecek sezon itibariyle Premier Lig'e odaklanabiliriz. Bu, bizim ilk hedefimiz" sözlerini söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv