Acun Ilıcalı yüreklere koz düşürdü! O paylaşımı milyonları tir tir titretti! Büyük travmasıydı, milyonlara şok etkisi yarattı! Neler oluyor?

Acun Ilıcalı yüreklere koz düşürdü! O paylaşımı milyonları tir tir titretti! Büyük travmasıydı, milyonlara şok etkisi yarattı! Neler oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Survivor’un sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı son paylaşımıyla yüreklere koz düşürdü. Büyük travmasını anneler gününde tekrardan sevenlerine hatırlatan Acun Ilıcalı’ya ise...

Birbirinden farklı işlerle adını dünyaya duyuran Acun Ilıcalı, Türkiye’nin de en sevdiği isimler arasında yerini alıyor. Survivor, Masterchef, O Ses Türkiye, Exxen gibi platformlarla dünya çapında bilinen Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından ise anneler gününe özel bir paylaşım yaptı. Yıllar önce anne ve babası acı bir kazada kaybeden Acun Ilıcalı’nın hayranları ise büyük bir üzüntü yaşadı.

Tir tir titretecek bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı, sevenlerinden de destek mesajlarını arka arkaya aldı. “Mekanı cennet olsun” yorumlarının paylaşımına sıralandığı paylaşıma ise Acun Ilıcalı duygusal bir mesaj yükledi. Siyah beyaz eski bir fotoğrafı paylaşarak anne ve babasını Anneler Günü’nde anan Acun Ilıcalı odak noktası haline geldi.

acun-ilicali.jpg

Anne ve babasını Balıkesir’de acı bir trafik kazası kaybeden Acun Ilıcalı, kazadan sonra ise büyük bir şok atlatmıştı. Anne ve babasını kaybetmenin acısıyla travma yaşayan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 1 yıl boyunca evinden hiç çıkmamıştı. Aynı kazada anne ve babasını kaybeden Acun Ilıcalı, kızı Banu’nun ise mucize bir şekilde kurtuluşuna şahit olmuştu.

resim-2021-05-09-163500.png

Kazada kemikleri kırılan kızı hayata tutunmuştu. Acun Ilıcalı ise bir paylaşım yaparak; “Sona ermeyecek özlemim her geçen gün daha da artıyor… Sana ve babama layık olmak en büyük hayalim. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun” notunu düştü.

acunilicali7034064105fe489d5cc85e.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin