Acun Ilıcalı’dan sevgilisi Ayça Altunkaya ile ilk paylaşım

Acun Ilıcalı’dan sevgilisi Ayça Altunkaya ile ilk paylaşım

Yeni yaşını Survivor'ın çekildiği Dominik'te kutlayan Acun, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile ilk karesini de sosyal medya hesabından paylaştı.

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, önceki gün 51 yaşına bastı. Yeni yaşını Survivor'ın çekildiği Dominik Cumhuriyeti'nde kutlayan Ilıcalı, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile ilk karesini de sosyal medya hesabından paylaştı.

Tanınmış televizyoncu Acun Ilıcalı, doğum gününü Dominik'te kutladı. Survivor'da yeni oyunun çekimlerinin yapıldığı alana arabayla giren Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç, doğum günü pastasıyla Acun'a büyük sürpriz yaptı.Ilıcalı, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile ilk karesini de sosyal medya hesabından paylaştı.

SEVGİLİSİYLE İLK KARE

Acun Ilıcalı, Survivor'daki doğum günü kutlamasının videosunu ve aşk yaşadığı iddia edilen sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile çekilen fotoğrafı Instagram'dan paylaştı.

Ilıcalı paylaşımında "Hayatımın en uzun doğum günüydü. 3 kıtada kutladım. Kutlayan herkese çok teşekkürler, iyi ki varsınız" notunu yazdı.

MAHSUR KALMIŞTI

Çağla Altunkaya, virüs salgını nedeniyle Dominik Cumhuriyeti'nde mahsur kalmıştı. Kış aylarında yine yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı programda görüntülenen Altunkaya’nın Acun Ilıcalı ile olan paylaşımları gündem olmuştu.

Acun Ilıcalı: Ben yırttım, şimdi sıra sizde

Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, "Survivor'da Ersin Korkut'a Kürtçe'yi yasakladı" iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında canlı yayın konuğu oldu.

"VİCDANSIZLAR, VATAN HAİNLERİ"

"Survivor'da Ersin Korkut'a Kürtçe'yi yasakladı" iddiasıyla ilgili soruya yanıt veren Ilıcalı şöyle konuştu:

"Benim böyle bir problemim yok ama bence problemi olanlar var. Hayatımız boyunca bizi birbirimize düşürmek için art niyetliler hep bir provokasyon yaptı. Bu da işte bu konuda bir provokasyon. Ancak vicdansızların, vatan hainlerinin aslında yapacağı provokasyonlar bunlar."

"MONTAJDA GÖRDÜĞÜM GÖRÜNTÜ BU"

Survivor'da yarışmacı olan oyuncu Ersin Korkut'un annesi ile yaptığı görüşmede Türkçe konuşması üzerine programında Kürtçeye izin vermediği iddia edilen Ilıcalı, O Ses Türkiye'de Hayri Kasaç isimli yarışmacının Kürtçe bir ninni söylemek için izin istediğini hatırlatarak, şunları söyledi:

"Öyle komik bir şey yaşıyoruz ki yarışmacı arkadaşımız 'Kürtçe söyleyebilir miyim?' demiş ben 'evet' demişim. 'Acun Kürtçe söylenmesine karşı' diye bir şeyler dönüyor. Yok Ersin annesi ile görüşürken... Ben Ersin'in annesi ile ne konuştum ne görüştüm. Montajda gördüğüm bir görüntü bu. Bununla ilgili kadıncağıza en ufak bir şeyde bulunmadık."

"HAYATIM BOYUNCA DİN, DİL VE IRK AYRIMI HİÇBİR ZAMAN OLMADI"

Kendisine yönelik zaman zaman medya organları tarafından saldırı yapıldığını iddia eden Ilıcalı," Ben buna çok alışık bir insanım. Çünkü kariyer basamaklarında saldırıya uğradığım çokça olmuştur. Büyük basın organları da bana zamanında saldırıda bulundu ama Allah'a şükür halkla arama kimse giremedi. Benim hayatım boyunca din, dil ve ırk ayrımı hiçbir zaman olmadı. Bu çalıştırdığım, dost olduğum, beraber olduğum insan da olmadı" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı’ya ‘Kürtçeyi yasakladı’ sorusu: Vatan hainleri, vicdansızlar…

ABC GAZETESİ TWİTTER

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika