Acun Ilıcalı'dan 'Şeyma Subaşı ile kavga etti' iddialarına yanıt

Acun Ilıcalı'dan 'Şeyma Subaşı ile kavga etti' iddialarına yanıt

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Bodrum'da çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada gündem olmuştu.

İkilinin nafaka ve velayet konusunda kavga ettiği iddia edilmesinin ardından Acun Ilıcalı'dan fotoğraf hakkında ilk açıklama geldi.

Dünyanın en gözde tatil beldesi Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın velayet ve nafaka nedeniyle kavga ettiği iddia edilmişti. Konuştukları sırada çekilen bir fotoğraf sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ortaya atılan iddialara ilişkin Acun Ilıcalı, ilk kez konuştu.

Fenerbahçe'nin forma lansmanına katılan Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Magazin programının muhabirine açıklamalarda bulundu.

KENDİSİ ÇOCUĞUMUN ANNESİ, ONUN MUTLU OLMASINI İSTERİM
Şeyma Subaşı ile tartıştığı yönündeki iddiayı yalanlayan Ilıcalı, "Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi oldu. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var. Böyle hikayeler tabi ki de normal. Popülerite bu tip hikayeleri de beraberinde getiriyor. Tartışmak benim yapımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma bana orada heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimi yok, kendisi çocuğumun annesidir. Onun her zaman mutlu olmasını isterim" dedi.

Magazin