Acun Ilıcalı’dan yeni yarışma sürprizi! İsimleri açıkladı…

Acun Ilıcalı’dan yeni yarışma sürprizi! İsimleri açıkladı…

NBA'de forma giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman'ın canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, Survivor programı ile ilgili sürprizlerle dolu yeni bir yarışmayı

NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, Survivor programı ile ilgili sürprizlerle dolu yeni bir yarışmayı çekeceğini söyledi.

NBA’de Cleveland Cavaliers formasını giyen Milli basketbolcu Cedi Osman, Instagram’da Acun Ilıcalı ile canlı yayın yaptı.

YENİ PROGRAM MÜJDESİ

Acun Ilıcalı, yeni program müjdesini verirken ”Çok yakında bir yarışma yapıyoruz Survivorcılarla. Anlat Bakalım’da 10 yarışmacı, 10 eş olacak. Eşleri biz vereceğiz. Aycan’a Emre Belözoğlu’nu vereceğiz. Yasin’e Hadise’yi vereceğiz. Sercan ile Burak Yılmaz var. Barış’a da seni istiyoruz. Eğer katılırsan çok seviniriz.” sözlerini kullandı.

Survivor’da en beğendiği sezon sorusuna Ilıcalı, ”Survivor’da en çok eğlendiğim 3 sezon var. Hilmi Cem’in şampiyon olduğu Panama yılı, Turabi’nin şampiyon olduğu All-Star yılı ve bu sezon çok eğlendim.’‘ cevabını verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam