Acun Ilıcalı’nın tek kalemde silmesinin nedeni ortaya çıktı! ‘Terbiyesizce’ yazıları kadınları ayağa kaldırdı! “Annen, kardeşin yok mu senin utanmaz!”

Acun Ilıcalı’nın tek kalemde silmesinin nedeni ortaya çıktı! ‘Terbiyesizce’ yazıları kadınları ayağa kaldırdı! “Annen, kardeşin yok mu senin utanmaz!”

Survivor 2020 yarışmasının ikincisi olarak adaya veda eden isim Barış Murat Yağcı’nın kitabında yer verdiği açıklamalar ‘terbiyesizce’ bulundu. Binlerce kadını ayağa kaldıran bu kitaptan sonra ise Barış Murat Yağcı’nın tüm takipçileri...

Kısa süre önce Cemal Can’ın şampiyon oluşuna tepki çeken bir açıklama yapmış; "Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir 'Survivor' değil ki. Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor" sözlerini dile getirmişti.

Bunun üzerine ise Cemal Can Canseven, “Biz zamanında cevabımızı vermiştik. Laf değil icraat” notunu düşerek bir paylaşım yapmıştı. Konu Acun Ilıcalı’ya bile sıçramış, Acun Ilıcalı ise konu hakkında; “Bir Survivor finalinde SMS oylaması sonuçları 901.000-900.000 şeklinde şekillenmişti, hepimiz çok şaşırmıştık.” Sözlerini dile getirmişti. Barış Murat Yağcı kitabında yer verdiği açıklamalarla bir skandala imzasını attı.

gtddgthhdt.jpg

Kadınlarla olan tüm ilişkilerini anlatan Barış Murat Yağcı’nın kitabından yer verdiği bir detay ise takipçilerini çileden çıkarttı ve ‘Terbiyesizce’ bulundu. Kadınları aşağılayan ve çirkin imalarda bulunduğu iddia edilen Yağcı’ya “Senin annen, kız kardeşin yok mu utanmaz? Birde seviyordum seni. Yazıklar olsun bana da” yorumlarını yaptırdı.

survivor-2021-icin-baris-murat-ya-u2y3-cover.jpg

Kitabında; "Bir kadını tavlayıp onunla eve gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin veriyor. 'Düzgün fizikli, dövmeli, ünlü biriyle akşam birlikte olacağım' diye düşünen kadınlara ders veriyorum. Yüzlerce kadına yaptım bunu" sözlerine yer veren Yağcı eleştirilerin sebebi oldu. Birçok kişi ise acilen bir terapiste gitmesini önerdi.

bmy.jpg

 

 

Magazin