Acun’a beklenmedik telefon

Acun’a beklenmedik telefon

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de düzenlediği 'Erzurumspor Gecesi'nde vatandaşlardan 'beklenmedik' telefonlar gelince ilginç anlar yaşandı.

Canlı yayın sırasında 350 TL yardım ücretini beğenmeyen Acun, bir başka vatandaşın "Aç karnımı doyuramıyorum Erzurum'a mı yardım edeceğim?" sözlerine ise şoke oldu.

Kendi kanalı olan TV8 ekranlarında daha önce de farklı spor kulüpleri için yardım düzenleyen Acun Ilıcalı, bu sefer de Erzurumspor için harekete geçti. Dominik'ten canlı yayın yapan Ilıcalı, bağış yapacağını söyleyerek yayına bağlanan kişilerin sözleri üzerine zor anlar yaşadı. Dün akşam yayınlanan programda, Ali Akyüz isimli bir kişi yayına bağlanarak "Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum'a yardım mı edeceğim?" dedi. Beklenmedik bu sözler karşısında şoke olan Acun da o sözlere karşılık, "Siz aradınız, biz aramadık sizi." diyerek tepki gösterdi. Canlı yayına bağlanan Cenk Yıldıray isimli bir başka vatandaş ise 350 TL bağış yapmak istediğini söyledi.  Miktarı beğenmeyen Acun, "350 lira mı bu? 350 lira bağışlayacaksınız. Valla bağışın miktarı olmaz ama sizin niyette çok sevimli bir durum sezmedim ben. Yani sonuçta bu yardım gecesi. Önemli bir gece. Keşke o telefonu çevirirken biraz düşünseniz. İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız.  İyi şeyler yapar mısınız hayatta böyle? Var mı iyilikleriniz? Mesela bu akşam bizim vaktimizi çalmayarak güzel bir iyilik yapabilirsiniz. Değil mi? Sevaba girersiniz." diye ifade etti.

3. Sayfa