Adnan Oktar'dan imaj çalışması

Adnan Oktar'dan imaj çalışması

Cezaevinde sakallarını ve saçlarını uzatarak imaj değişikliği yapan Oktar’ın yeni halini; müritleri, kedicikleri ve cemaatin sosyal medyadaki trol hesapları paylaştı.

Adnan Oktar'ın, “Suç işlemek amacıyla suç örgütü kurma", "Askeri casusluk", "FETÖ üyesi olmamakla birlikte FETÖ’ye yardım", "Birden fazla çocuğun nitelikli cinsel istismarı", "Birden fazla kişiye karşı nitelikli cinsel istismar", "Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma", "Eziyet" ve "Kişisel verilerin kaydedilmesi" gibi birçok suçtan toplam 1075 yıl 3 ay hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verilmişti. Edirne Cezaevi'nde bulunan Oktar, imaj değişikliğine gitti.

Saçını ve sakalını uzattı

Odatv'de yer alan habere göre; cezaevinde sakallarını ve saçlarını uzatarak imaj değişikliği yapan Oktar’ın yeni halini; müritleri, kedicikleri ve cemaatin sosyal medyadaki trol hesapları paylaştı.

Aslıhan Hantal, Ebru Yılmaz Atilla ve Ayşe Koç gibi Oktar'ın kediciklerinden olan isimler, söz konusu fotoğrafı değişik notlarla paylaştı. Söz konusu isimler, Oktar davası kapsamında adli kontrol şartıyla tahliye edilmişlerdi.

odatv-adnan.jpeg

GENEL