Adobe uygulamaları kısa süreliğine ücretsiz

Adobe uygulamaları kısa süreliğine ücretsiz

Birçok kişinin kullandığı ve hayatı büyük oranda kolaylaştıran Adobe uygulamaları 2 ay boyunca kullanıcılar için ücretsiz olacak.

Birçok kişinin kullandığı ve hayatı büyük oranda kolaylaştıran Adobe uygulamaları 2 ay boyunca kullanıcılar için ücretsiz olacak.

Adobe uygulamaları kısa süreliğine ücretsiz. Bunu ilk duyan Adobe hayranları muhtemelen hangi uygulamalar olduğunu merak ediyordur. Bugün Adobe tarafından yapılan açıklamalarda tüm detaylar ayrıntılarıyla verildi.

Adobe Creative Cloud kapsamında başta Photoshop ve Premiere Pro olmak üzere birçok uygulama ücretsiz olarak kullanıma açılıyor. şirketin böyle bir karar almasındaki en büyük etken hiç şüphesiz, herkes tarafından yapılan evde kal çağrılarıydı.

Adobe uygulamaları

Bu yeni kampanyanın odağında öğretmen ve öğrencilerin olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere dünyanın neredeyse tamamında eğitim sektörü online platformlara kaydı. Bu nedenle Adobe başta olmak üzere neredeyse bütün online platformlar çok ciddi bir talep almaya başladı. Bunun farkında olan şirket zor günler için öğretmen ve öğrencilere kıymetli bir hediye vermek istedi.

Adobe tarafından Creative Cloud ve Document Cloud Enterprise Term License Agreement gibi birçok hizmetin de lisans uzatmaları iptal edildi. Böylece bu uygulamalar için de ücretsiz hale getirilmiş oldu. Tüm dünya online sisteme geçtiği için neredeyse bütün şirketler bu tür ücretsiz hizmetler vermeye çalışıyor. Sizce Adobe tarafından yapılan bu ücretsiz hizmet, kullanıcılar açısından ne tür avantajlar oluşturabilir? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Konsol fiyatları neden artıyor? Zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor?

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji