Ağustos ayının en çok konuşulan ünlüsü Sıla oldu

Ağustos ayının en çok konuşulan ünlüsü Sıla oldu

Ünlü popçu Sıla’nın “demokrasi ve şehitler mitingi'' açıklamaları gündeme bomba gibi düşerken açıklama sonrası konserleri de art arda iptal edildi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Ebru Şallı’nın ilişkisi ise yılın...

Ünlü popçu Sıla’nın “demokrasi ve şehitler mitingi'' açıklamaları gündeme bomba gibi düşerken açıklama sonrası konserleri de art arda iptal edildi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Ebru Şallı’nın ilişkisi ise yılın sürpriz aşkları arasında adından söz ettirdi. Demet Akalın’ın 20. yıla özel albüm heyecanı en çok konuşulanlar arasındaydı. Diğer yandan sanat camiası bir süredir kanser tedavisi gören Naşide Göktürk’ün ölümüyle sarsıldı. Rapora göre Sıla, Demet Akalın ve Cem Yılmaz magazin basınında öne çıkan ünlüler arasındaydı.

İşte araştırmanın detayları…

Medya Takip Merkezi’nin, Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı Ağustos ayı raporuna göre, listenin ilk sırasında 3 bin 146 haberle yer alan ünlü popçu Sıla, Yenikapı’da gerçekleşen demokrasi ve şehitler mitingi hakkında yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi düştü. “Darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmak istemiyorum'' sözleri sonrası birçok konseri de iptal edildi.

Ünlü popçu Demet Akalın, 3 bin 70 haberle listenin ikinci ismi oldu. Akalın, müzik hayatında 20. yılını Kasım ayında çıkaracağı yeni albümle kutlayacak. Ünlü şarkıcı, albümünde Gökhan Tepe, Gökhan Özen, Berksan ve Cengiz Kurtoğlu’nun aralarında bulunduğu birbirinden özel sanatçıların eserlerine yer verecek.

Listenin üçüncü sırasında ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2 bin 928 haberle yer aldı. Cem Yılmaz, ünlü manken Ebru Şallı ile yaşadığı sürpriz ilişkisi ile gündemde yer aldı. Ebru Şallı ise bin 377 habere konu oldu.

İbrahim Tatlıses 2 bin 279 haberle listenin dördüncü, Mustafa Ceceli ise 2 bin 134 haberle listenin beşinci sırasına yerleştiler.

unnamed-(1)-030.jpg

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı GÖZ6’ya yapılan başvuru sayısı dikkat çekti. Yeni yarışma formatına hazırlanan Ilıcalı, 8 erkek ve 8 kadını ayrı evlerde önceden belirlenen kurallar çerçevesinde yarıştıracak. Ilıcalı, bin 896 haberle adından söz ettirdi.

Sanat camiasının öne çıkan gelişmeleri arasında bir süredir kanser tedavisi gören ünlü sanatçı Naşide Göktürk hayatını kaybetti. Ünlü sanatçının albümü en son Mart ayında sevenleriyle buluşmuştu.

1-077.jpg2-075.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem