Ahmet Davutoğlu’nun dünüründen istifa sonrası manidar paylaşım

Ahmet Davutoğlu’nun dünüründen istifa sonrası manidar paylaşım

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dünürü, İTO Başkan Yardımcısı Dursun Topçu görevinden istifa etmiş, Topçu'nun istifasını İTO

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dünürü, İTO Başkan Yardımcısı Dursun Topçu görevinden istifa etmiş, Topçu'nun istifasını İTO Başkanı Şekib Avdagiç duyurmuştu. İstifası sonrası Topçu Twitter hesabından manidar bir paylaşımda bulundu.

Ahmet Davutoğlu'nun dünürü, İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu görevinden istifa etmişti. İstifa sonrası Dursun Topçu sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Topçu'nun bu manidar paylaşımı CHP eski milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş'ın da gündemindeydi. Yarkadaş Topçu'nun şiirli vedasını sosyal medya hesabından paylaştı ve İTO tarihinde ilk kez müfettişlerin inceleme yaptığı belirtti.

Yarkadaş, "A. Davutoğlu'nun dünürü, AKP İstanbul eski İl Başkanı Selim Temurçi'nin patronu, Reis Makina'nın sahibi İTO Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Topçu, görevinden istifa etmek zorunda kaldı. Ardından ise aşağıdaki şiiri paylaştı. İTO'da ise tarihinde ilk kez müfettişler inceleme yapıyor." paylaşımını yaptı.

İşte Yarkadaş'ın paylaşımı: