Ahmet Hakan CHP'ye seslendi: "Lütfen buna son verin"

Ahmet Hakan CHP'ye seslendi: "Lütfen buna son verin"

Ahmet Hakan, CHP'nin CNN Türk'e uygulamaya devam ettiği ambargoya son vermesi çağrısında bulunarak "Lütfen bu lüzumsuz yasağa son verin. Hatta ilk icraatınız bu olsun." ifadelerini kullandı. CHP yönetimin tavrı merak ediliyor.

CNN Türk'teki programlarada CHP'li isimler olmadan CHP'nin tartıştırılması ve aleyhinde propaganda yapılması nedeniyle CHP yönetimi CNN Türk'ü boykot etme ve CHP'lilerin programlara katılmaması kararı almıştı.

"CHP’nin yeni yönetimi şu saçma yasağı kaldırsın" başlıklı bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, CHP'nin CNN Türk'e uyguladığı ambargoya son vermesi çağrısında bulundu.

Ahmet Hakan'ın çağrısı şöyle:

CHP’nin yeni yönetimi belli oldu. Hayırlı olsun. Başarılı olsunlar. Ama kendilerine şöyle bir çağrım var: Gelin kaldırın şu CNN Türk’e karşı konulan anlamsız, saçma ve haksız yasağı... Size uzatılan mikrofonlara konuşarak partinizi aktif bir şekilde tanıtın... Tartışma platformlarına katılarak partinizin görüşlerinin kamuoyuna yansımasını sağlayın... Mikrofonlarla kavga edilmez, platformlarla mücadele edilmez. Tuncay Özkan’ın kurultayda iki delegeden fazla oy almak için gerçekleştirdiği son derece lüzumsuz bir atraksiyondu bu. Nitekim kendisine de beklediği faydayı sağlamamıştır. Lütfen bu lüzumsuz yasağa son verin. Hatta ilk icraatınız bu olsun.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Etiketler :