Ahmet Hakan duyurdu: Hürriyet’te Cuma sayfası başlatıyor… Okurlara ahlak ve fazileti öğretecek!

Ahmet Hakan duyurdu: Hürriyet’te Cuma sayfası başlatıyor… Okurlara ahlak ve fazileti öğretecek!

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, cuma gününe özel yeni bir sayfa hazırladıklarını dedi. Gazetecilerden 'önce haklarını gasp ettiğiniz

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, cuma gününe özel yeni sayfa hazırladıklarını dedi. Gazetecilerden 'önce haklarını gasp ettiğiniz gazetecilerin tazminatlarını ödeyin' eleştirisi peş peşe geldi.

Hakan, "Hürriyet'in Arka Köşesi" bölümündeki yazısında, "Araştırmacı-yazar Naci Öncel, Hürriyet için ramazan ayı içinde harika ramazan sayfaları hazırladı. Naci Öncel, şimdi de cuma günleri 'cuma sayfası' hazırlayacak Hürriyet okurları için. Ahlakı, fazileti, erdemi, iyiliği öne çıkaran bir 'cuma sayfası' geliyor. Her cuma zevkle okuyacaksınız." ifadesini kullandı.

İŞÇİ HAKKINI GASP ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Gazeteci Hasan Ercan kendisine ait sosyal medya hesabından Hürriyet ve Ahmet Hakan'a tepki göstererek "tüpçü hürriyet' te cuma sayfası yaptiracakmış..işçinin kidem tazminatini ,hakkını gasp edip cuma sayfası yaptirmak?? medyaya bunlar gibisi hiç gelmemişti.." dedi.

Hakan, Cuma sayfası için; "Ahlakı, fazileti, erdemi, iyiliği öne çıkaran bir cuma sayfası geliyor. Her cuma zevkle okuyacaksınız" dedi.

Gazeteci Zafer Arapkirli, "Bence, bir de mescid açın MedyaSentır'da. Tazminatsız işten atıldıkları için açlığa mahkum edilen 45 eski Hürriyet çalışanı için de her "Cuma" dua etmeyi unutmayın" mesajını yayınlarken bir başka gazeteci Asena Özkan da, "Hürriyet'te bundan böyle ahlakı, fazileti, erdemi, iyiliği öne plana çıkaracak (kendi aktarımları) bir 'Cuma Sayfası'nın yer alacak olması elbette her şeyden önce 3 kuruş için kendileri satan 'gazetecilere' için yararlı olacaktır" tweetiyle tepkisini gösterdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv