Ahmet Hakan: İslam’ın hizmetkârıyım...

Ahmet Hakan: İslam’ın hizmetkârıyım...

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Hürriyet'in manşetine gelen tepkilere verdiği yanıtın da tepki görmesi sonrası "Benim dönüşümün hızına dünya bile yetişemezmiş" başlıklı bir yazı kaleme alarak, konuyla ilgili hep aynı şeyleri...

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Hürriyet'in manşetine gelen tepkilere verdiği yanıtın da tepki görmesi sonrası "Benim dönüşümün hızına dünya bile yetişemezmiş" başlıklı bir yazı kaleme alarak, konuyla ilgili hep aynı şeyleri söylediğini belirtti ve "Söylediğim, söylemeye devam ettiğim ve söyleyeceğim şey budur. Nerede dönüş? Nerede dönüşün hızı? Nerede dünyanın dönüşü?" ifadelerini kullandı.

Rize eski Belediye Başkanı ve milletvekili Şevki Yılmaz'ın “Ahmet Hakan eskiden İslam’ın hizmetkârıydı. Biz onun yeniden İslam’ın hizmetkârı olmasını istiyoruz" sözlerine de yanıt veren Hakan, "Sen hiç merak etme. Ben yine İslam’ın hizmetkârıyım. Ben eskiden... Güçsüzün, zayıfın, haksızlığa maruz kalanın, mağdurun, ezilenin, sesi duyulmayanın, stüdyolarda sıkıştırılanın, adalet isteyenin, sesi kesilenin, ha babam dövülenin, hakkında abartılı kampanyalar yapılanın, linç edilenin, vuruldukça vurulanın... Yanında durarak... İslam’ın hizmetkârıydım. Bugün de..." iddiasında bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv