Ahmet Hakan, Muharrem İnce adaylığı için ne dedi?

Ahmet Hakan, Muharrem İnce adaylığı için ne dedi?

Best FM'de Adem Metan'ın programına konuk olan Ahmet Hakan Muharrem İnce'nin adaylığını değerlendirdi. Muharrem İnce'nin, CHP'nin oylarını artıracağı değerlendirmesini yapan Hakan, konuşmasında, "İnce'nin artıları da var...

Best FM'de Adem Metan'ın programına konuk olan Ahmet Hakan Muharrem İnce'nin adaylığını değerlendirdi. Muharrem İnce'nin, CHP'nin oylarını artıracağı değerlendirmesini yapan Hakan, konuşmasında, "İnce'nin artıları da var eksileri de var. CHP kendi tabanını elinden tutmak istiyor. Biraz oyunu çoğaltmak istiyor. Muharrem İnce'nin bunu başarabilecek potansiyeli var. CHP'nin Muharrem İnce'yi aday göstermesi doğru seçim olduğunu düşünüyorum. Erdoğan'a oy vermeyenlerin oyları ikinci turda Erdoğan'ın karşısına çıkacak ismi belirleyecektir. Benim tahminim böyle bir şey olursa ikinci turda Erdoğan'ın karşına Meral Akşener'in çıkacağını düşünüyorum" dedi. 

MELİH GÖKÇEK'İ ÖZLÜYORUM
Melih Gökçek ile ilgili de konuşan Ahmet Hakan, "Melih Gökçek'in başkanlığı bırakmasından sonra kendisini çok özlüyorum, onsuz bir hayat düşünemiyorum. Arıyor zaman zaman, görüşüyoruz. Şu an zamanı çok, işi gücü yok, sürekli arıyor" diye konuştu. Gökçek'in istifa edeceğini de ilk duyuran Hakan konuya ilişkin şunları söyledi: "Gökçek'in istifa edeceğini Ankara'daki haber istibarahattan almıştım. Onların verdiği haberi hiç doğruluğunu sorgulamama gerek duymaksızın paylaştım." 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem