Ahmet Hakan'dan Serkut Bozkurt'a: Bu çakalla yargı önünde hesaplaşacağız

Ahmet Hakan'dan Serkut Bozkurt'a: Bu çakalla yargı önünde hesaplaşacağız

Gazeteci Serkut Bozkurt'un Sezgin Baran Korkmaz'dan para aldığını iddia ettiği Ahmet Hakan Coşkun, konuyu Hürriyet'teki köşesine taşıdı.

Gazeteci Serkut Bozkurt, geçtiğimiz gün Şule Aydın'ın YouTube yayınında hakkında kara para aklama ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi iddialar olan firari Sezgin Baran Korkmaz'dan para aldığı öne sürülen 12 gazeteciden birinin Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan Coşkun olduğunu iddia etmişti. Bozkurt, iki tanığının olduğunu da ifade etti. Bunun üzerine Ahmet Hakan Coşkun sosyal medyadan bir paylaşım yapmış ve Serkut Bozkurt'u tanımadığını iddia ederek suç duyurusunda bulunacağını söylemişti.

Ahmet Hakan, Hürriyet'teki köşesinde bugün Serkut Bozkurt'un iddiasını kaleme aldı. Bozkurt'la yargı önünde hesaplaşacağını söyleyen Ahmet Hakan, "Attığı iftiranın yargıda hesabını tek tek soracağım. Milim geri adım atmadan. Üstüne üstüne giderek" ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

Bugünlerde ortada bir parça puslu hava ve çokça da karambol var ya...

İftira atmaya, kara çalmaya süper müsait bir ortam söz konusu ya...

İşte bu pustan, bu karambolden ve bu ortamdan yararlanmak isteyen çakalın teki, YouTube denilen mecrada geçmiş kameranın karşısına, elindeki pisliği bana bulaştırmaya çabalıyor.

Elinde bir avuç pislik, üstüme sıçratmak için debeleniyor.

Şunun farkındayım:

Puslu havalar, tam çakalların havasıdır. Bu havalarda çakallara gün doğar.

Ama benim çakal için, gün doğmayacak.

Çünkü bu çakalla, yargı önünde hesaplaşacağız. Attığı iftiranın yargıda hesabını tek tek soracağım.

Milim geri adım atmadan. Üstüne üstüne giderek.

Suç duyurusunda bulunmuş

Gazeteci Serkut Bozkurt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ahmet Hakan'ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi. Bozkurt, "Ahmet Hakan'ın avukatıAslı Kazan haber gönderdi. Suç duyurusunda bulunulmuş. En az iki tanığım olduğunu söyleyerek bekliyorum" ifadelerini kullandı.

screenshot-from-2021-06-18-18-46-50.png

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv