Ahmet Kılınçlı: “En Çok Takip Edilen Tatil Hesabıyız!”

Ahmet Kılınçlı: “En Çok Takip Edilen Tatil Hesabıyız!”

En çok takip edilen tatil hesabı olduklarını belirten genç girişimci Ahmet Kılınçlı, “Yaz ve kış aylarında nerelere gidilir sorusunun cevabını kullanıcılarımıza veriyoruz.

Türkiye’de tatil için gidilebilecek birçok yer var. Bu yerlerin her biri, sahip oldukları özelliklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Biz de insanların huzurlu ve keyifli bir şekilde tatil yapabilmeleri için muhteşem tatil yerlerini kullanıcılarımıza sunuyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Yapılacaklar Listesi, GezginTV gibi hesapların ortağı olarak çalışmalarda bulunan Ahmet Kılınçlı, “Biliyorsunuz insanlar çeşitli dönemlerde farklı yerlere giderek kafasını dağıtmak istiyor. Bu çok doğal bir istek. İş stresi, gündelik hayatın stresi derken pek çok stres unsuru, huzurlu bir yaşantı içerisinde olmamızı engelliyor. Bizim de temel amacımız, insanların kendilerini huzurlu ve mutlu hissedebilecekleri alanlara gitmelerini sağlamak. Bunun için dikkat çeken yerlerin listelerini hazırlayarak bu listeleri hesabımız üzerinden takipçilerimize sunuyoruz. Mevsim mevsim nereye gidilir sorusunun cevabını, ekibimiz ile vererek takipçilerimizin paylaştığımız listelerden mutlu olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.” sözleriyle değerlendirmelerde bulundu.

Yaz Aylarında ve Kış Aylarında Nerelere Gidilir Sorusunun Cevabını Kullanıcılarımıza Veriyoruz

İnsanların yaz ve kış aylarında farklı yerler görmek istediklerini, küçük tatil planları yaparak huzur bulmak istediklerini belirten Ahmet Kılınçlı, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Yapılacaklar Listesi hesabımızda Instagram’da 1 milyon 300 bin takipçiye ulaştık. Bunun yanı sıra Twitter’de 750 bin takipçiye ulaştığımızı söyleyebilirim. Bu hesabımızda temel olarak insanların ölmeden önce yapmaları gerekenleri paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra tatil hesaplarımız da bulunuyor. Yaz ve kış aylarında, takipçilerimizin görmek isteyebilecekleri yerlerin paylaşımını yapıyoruz. Böylelikle tatil planlarını zahmetsiz bir şekilde yapabilmelerine destek oluyoruz.”

Türkiye’de Tatil için Gidilebilecek Birçok Yer Var

Türkiye’nin çok özel alanlara sahip olduğunu belirten Ahmet Kılınçlı, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle tamamladı: “Tatil planı yapacaklar için Türkiye’de hangi bölgeye, hangi otele gidilir gibi soruları cevaplandırıyoruz. Bu konular hakkında listeler yapıyor, bu listeleri takipçilerimizle paylaşıyoruz. Böylelikle tatil planı yapmak ve keyifli vakit geçirmek isteyen takipçilerimizin isteklerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Hem Instagram hem de Twitter’de tatilde nereye gidilir sorusunu cevaplandırdığımız hesaplarımız bulunuyor.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam