Ahmet Nur Çebi'den Caner Erkin açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Caner Erkin açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Caner Erkin ile alakalı gündeme gelen bir şey olmadı. Gündemimizde böyle bir şey yok." dedi.

Beşiktaş , Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig 'e verilen arada Antalya'da kampa girdi. Siyah beyazlılarda sakatlıkları bulunan Ghezzal, Josef de Souza ve Umut Meraş'ın dışında dünkü antrenmanda omzundan sakatlanan Oğuzhan Akgün dışında hazırlıklar devam etti.

Milli takımlarında olan Weghorst ve Romain Saiss dışında yine milli takımdan dönecek olan NKoudou ve Atiba kadroda yer almadı.

Bu arada devre arasında transfer gerçekleştirecek olan Beşiktaş'ta gündeme Fatih Karagümrük ile yollarını ayıran Caner Erkin'in geldiği iddia edildi.

Beşiktaş Antalya'da kampa devam ederken başkan Ahmet Nur Çebi de takımla birlikte olmak için şehre geldi. Havaalanında TRT Spor'a konuşan Ahmet Nur Çebi, transferler hakkında bilgi verirken gündemdeki Caner Erkin konusuna da açıklık getirdi.

Karagümrük'le yolların ayrılmasından sonra Beşiktaş'a gideceği yönünde iddialar üzerine Beşiktaş Kulübü Başkanı "Caner'le ilgili gündeme gelen bir şey olmadı. Gazetelerden okudum ben de. Hocayla oturup konuşacağımız konular var. İhtiyacı var mı, doğru gördüğü eğri gördüğü... Görevimiz, yapılan tespitlere göre katkı vermektir. Gerekiyorsa olacak, gerekmiyorsa olmayacak. Bu kamptan sonra hocanın görüşleri daha doğru ve anlamlı olacaktır. Göreceğiz ne olacağını." açıklamasını yaptı.

Şenol Güneş'in Neymar sözleri hakkında ise Çebi, "Hoca espriyi seviyor. Güzel şeyler söylüyor, hoş oluyor. Birazcık keyif almak lazım futboldan" diyerek sözlerini tamamladı. 

 

Etiketler :