Ailesine küsen baba samanlıktan çıktı

Ailesine küsen baba samanlıktan çıktı

Mudurnu Çavuşlarçiftliği Köyü’nde oturan evli ve 4 çocuk babası Y.T., cumartesi günü kayboldu. Ailesi ile tartışmasının ardından kayıplara karışan Y.T.’yi merak eden yakınları, durumu jandarmaya bildirdi. Ailenin durumu...

Mudurnu Çavuşlarçiftliği Köyü’nde oturan evli ve 4 çocuk babası Y.T., cumartesi günü kayboldu. Ailesi ile tartışmasının ardından kayıplara karışan Y.T.’yi merak eden yakınları, durumu jandarmaya bildirdi. Ailenin durumu jandarmaya bildirmesi üzerine her yerde aranan Y.T. bugün ortaya çıktı. 4 çocuk babası adam, ailesine küstüğü için samanlıkta saklandığını ve arama çalışmalarını buradan seyrettiğini söyledi.
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve jandarma ekiplerinin yanı sıra köylülerin de katıldığı çalışma ile Y.T., köyde ve çevresinde arandı. Yapılan aramalara rağmen bulunamayan Y.T. dün sabah köyde çeşmeden su içerken görülünce hemen jandarma ve ailesine haber verildi.
Köylüler ve jandarma, Y.T.’ye nerede olduğunu sorunca beklenmedik bir yanıt aldılar. Tartıştığı ailesine küstüğünü belirten Y.T. bu nedenle 4 gün boyunca komşularının samanlığında gizlendiğini söyledi. Y.T.’nin arama çalışmalarını da samanlığın penceresinden izlediği ortaya çıktı.