AK Parti’den Cumhur İttifakı’na davet

AK Parti’den Cumhur İttifakı’na davet

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, konuk olduğu programda gündeme ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

KRT TV’de soruları yanıtlayan Selçuk Özdağ, anayasanın ilişkili maddeleri gereğince Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üçüncü kez cumhurbaşkanlığına aday olabilmesi için erken seçim olması gerektiğini belirtti.

Özdağ, yaklaşan seçimler dolayısıyla Cumhur İttifakı’nda yeni arayışların ortaya çıktığını ifade ederek, çeşitli muhalefet partilerinin Cumhur İttifakı’na davet edilmesine yönelik girişimlerin olduğunu söyledi.

‘ÖNEMLİ BİR KİŞİYLE BANA MESAJ GÖNDERDİLER’

Özdağ, Adalet ve Kalkınma Partisi dışından üst düzey bir isim tarafından görüşmek üzere davet aldığını ve davet edilen yerde görüşmeye katıldığını söyledi. Özdağ, görüşmede Gelecek Partisi’ne Cumhur İttifakı ile bir olma yönünde mesaj verildiğini dile getirdi.

Söz konusu mesajın Erdoğan’ın talimatıyla gönderildiğini öne süren Özdağ, kendisinin ve partisinin bu yöndeki girişimlere kapalı olduğunu ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika