AK Parti'li başkandan vatandaşa: Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol

AK Parti'li başkandan vatandaşa: Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, katıldığı bir temel atma töreninde yurttaşa “Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol” dedi. AKP’li il başkanına sosyal medyada tepki yağdı.

Konya’nın Karatay ilçesinde yapılan Aksapark Konut Yapı Kooperatifi’nin temel atma töreninde Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Başkanı Hasan Angı ile bir yurttaş arasında tartışma yaşandı. 

“AKILLI OL”

Toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini ileri süren yurttaş, Angı’ya derdini anlatmaya çalıştı. Angı, yurttaşa “Sen bu kafayla gittiğin sürece hiç kusura bakma, hep sen haklısın, herkes suçlu” dedi. Yurttaş da Angı’nın sözleri üzerine, “Sana baki değil bu makamlar, benimle öyle konuşmaya hakkın yok senin” diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine Angı’nın yurttaşa, “Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol” diyerek karşılı verdi.

 

Tartışma yatıştırılmak istenirken yurttaşın “Benim nerem yanlış” demesi üzerine Angı, “Her tarafın yanlış ya, bir doğrun yok” diye karşılık verdi. Yurttaş ise Angı’ya, “Sen doğru olduğun için şimdi bu makamında bir dur bakalım” dedi. Yurttaş, daha sonra çevredekiler tarafından Angı’nın yanından uzaklaştırıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem