AK Partili eski belediye başkanı, Gelecek Partisi il başkanı oldu: Adaletiniz yerin dibine batsın

Giresun’da, Duroğlu Beldesi’nin AK Partili eski belediye başkanı Murat Kılıçaslan, Gelecek Partisi’nin Giresun İl Başkanlığı görevine atandı.

Giresun’da, Duroğlu Beldesi’nin AK Partili eski belediye başkanı Murat Kılıçaslan, Gelecek Partisi’nin Giresun İl Başkanlığı görevine atandı. Düzenlediği ilk basın toplantısında kendisine dönük eleştirilere yanıt veren Kılıçaslan, „Sizin adaletiniz yerin dibine batsın, 'siz zalimsiniz’ demek hainlikse, başta ben ve arkadaşlarımız, hepimiz hainiz“ ifadelerini kullandı.

Sessiz yığınların sesi olacaklarını söyleyen Kılıçaslan, „Siyaseti geçim kapısı edinenlere karşı geçim derdiyle mücadele edenlerin sesi olmak için Gelecek Partisi’nde buluştuk“ diye konuştu.

Kılıçaslan’ın açıklamaları şöyle:

Bazıları bizi hain gözüyle yaftalasa da herkes bilsin ki, bizler bu şehrin nimetlerine değil çilesine talip olduk.

Fatura koçanları havada uçuşuyorsa, Türkiye’de özel idaresine kayyum atanan tek il Giresun ise ve bunların hesabını sormak hainlikse, o hainliği öper başımın üstüne koyarım.

İŞKUR’a müracaat edenler, yüzlerce, binlerce işsiz insanlarımız 6 aylık da olsa devletten medet umarken ‘işe alınanları neden kura ile değil de kapalı kapılar ardında listeler hazırlıyorsunuz’ diye sormak hainlikse, varsınlar bize hain desinler.

KPSS’den 94 puan alan üniversite mezunu gencimiz, işe giremediği için intihar etti. Ama iktidar ve küçük ortağına yakın KPSS’de 60-70 puan alan işe giriyor. ‘Sizin adaletiniz yerin dibine batsın, siz zalimsiniz’ demek hainlikse, başta ben ve arkadaşlarım hepimiz hainiz.

Liyakatin yerine mülakatı getirerek başarıyı cezalandıranlara gençlerimizin umudunu yok edenlere ‘zalimsiniz’ demek hainlikse, biz o hainliği öper başımızın üzerine koyarız.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika