Akın Akınözü, ABD’nin en çok okunan dergilerinden biri olan HOLA'ya kapak oldu

Akın Akınözü, ABD’nin en çok okunan dergilerinden biri olan HOLA'ya kapak oldu

Akın Akınözü kariyeri ve özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Başarılı oyuncu Akın Akınözü, HOLA'ya ses getirecek açıklamalarda bulundu.

 "Kendini nasıl tanımlarsın?" sorusuna, "Başarılı ve savaşçı olarak tanımlarım" yanıtını verdi.

img-0411.jpg

ŞÖHRETLE NASIL BAŞA ÇIKTIĞINI ANLATTI

Akınözü, "Şöhretle nasıl başa çıkıyorsunuz?" sorusuna ise, "Kişisel şöhretin işimizin yan etkisi olduğuna inanıyorum. Kişisel şöhret dedim çünkü tüm bu bağlamda merkezi nokta ben değilim. Mesele şu ki, duygular tetiklendi; hikayeler aracılığıyla rüyalardan ilham alınarak anlatılmıştır" dedi.

Akın Akınözü, uzun bir süredir Sandra Pestemalciyan ile aşk yaşıyor. Yakışıklı oyuncu, evlilik sorusuna çok konuşulacak bir yanıt verdi.

"EVLİLİK İKİMİZİN ORTAK RÜYASI"

Snob Magazin'in haberine göre; Akın Akınözü evlilik sorusuna şu şekilde yanıt verdi: "Evlenme dedikoduları... Konumuz bile değil! Çünkü ikimiz de ortak hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Ve eğer evlilik bu ortak rüyanın bir parçası olursa, o zaman bunu tüm kalbimizle karşılayacağız. Sanırım sana ilişkimiz hakkında ipucu verdim."

Sandra Pestemalciyan ile iyi bir arkadaş olduklarını da ifade eden Akınözü, "İlişki, arkadaşlık üzerine kuruludur. İkimiz de aynı dağa tırmanmak istiyoruz ve ikimizin de bireysel olarak zirveye çıkabileceğimize inanıyoruz. Ancak bu yolculukta birbirimize destek olmak çok daha eğlenceli ve çok daha anlamlı" ifadelerini kullandı.

akin1-1.jpg

"SENARYOLARI DEĞERLENDİRECEĞİM"

Akın Akınözü, geçtiğimiz haftalarda Cihangir'de görüntülenmişti. Yeni projesi olup olmadığı sorulan ünlü oyuncu, "Şimdi biraz kendime zaman ayırmak istiyorum. Elbette gelen senaryoları değerlendireceğim ama şimdi tatil zamanı... Kız arkadaşıma zaman ayıracağım" diye ifade etmişti.

Etiketler :