AK Parti kampa giriyor: 2023’ün yol haritası belirlenecek

AK Parti kampa giriyor: 2023’ün yol haritası belirlenecek

AK Parti, 2023’te gerçekleştirilmesi planlanan seçimlerin yol haritasını belirlemek için Kızılcahamam’da üç gün kampa girecek. 2023 projesini içeren rapor hazırlanacak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak.

AK Parti, koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl gerçekleştiremediği kampa bugünden itibaren başlıyor. Milliyet’ten Ayşegül Kahvecioğlu’nun haberine göre, Erkan Kandemir ve yardımcıları ile il koordinatörlerinin katılımıyla Kızılcahamam’da üç gün sürecek kampta, partiyi 2023 seçimlerine götürecek yeni yol haritası şekillendirilecek.

Bugün Kızılcahamam’da başlayacak çalışma kampı üç gün sürecek. Kamp, Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilat Başkanı Kandemir başkanlığında başkan yardımcıları ve il koordinatörlerinin katılımıyla, “genel merkez” düzeyinde yapılacak. Bir süredir teşkilat başkanlığı tarafından görevlendirilen ekiplerin yaptığı saha gözlemleri ve seçmenlerin beklentilerine yönelik hazırladıkları raporlar kampta masaya yatırılacak.

AK Partili yetkililer, yenilenen kadrolarla, “toplumun hassasiyetlerini gözeten, kapsayıcı ancak detayları yakından okuyan” bir yol haritasının belirlenmesinin hedeflendiğini söyledi. Yetkililer, teşkilatı 2023 seçimlerine götürecek yeni yol haritası çalışmasına önümüzdeki günlerde son şeklinin verileceğini ve oluşturulacak raporun Erdoğan’a sunulacağını kaydetti.

Politika