AKP'de iki ismin daha ihracı için düğmeye basıldı

AKP'de iki ismin daha ihracı için düğmeye basıldı

Yeni parti için hazırlık yapan Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket eden AKP'nin Ankara eski İl Başkanı Nedim Yamalı ile AKP İstanbul

Yeni parti için hazırlık yapan Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket eden AKP'nin Ankara eski İl Başkanı Nedim Yamalı ile AKP İstanbul eski İl Başkanı Selim Temurci'nin ihracı için düğmeye basıldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; Yamalı ve Temurci için de ihraç kararı çıkacağı konuşuluyor. Yamalı ve Temurci’nin evraklarının illerde hazırlandığı, imzaya açıldığı, tebligatların hazırlandığı ifade edildi.

Tarafsız Haber Ajansına konuşan Temurci, “Sadece Ankara İl Başkanımız (eski il başkanı) ve benimle ilgili olarak da il başkanlıkları üzerinden bir süreç işliyor, tebligatlar bize de bugün, yarın gelir, onun haricinde başka bir arkadaşımızla ilgili olarak şu anda elimizde bir bilgi yok. Niye biz de ihraç edilmiyoruz diyen ve bu konuda bize şikayette bulunan arkadaşlarımız var. Şu anda arkadaşlarımıza yansıyan ihraçla ilgili başlatılan yeni bir ihraç süreciyle ilgili arkadaşlara yönelik bir durum yok” dedi.