AKP'de sular durulmuyor! Şimdi de Metiner'le yandaş yazarlar birbirine girdi

AKP'de sular durulmuyor! Şimdi de Metiner'le yandaş yazarlar birbirine girdi

AKP içindeki sular durulmuyor. Haftasonunu kavga ile geçiren Soylu ve Metiner'den sonra şimdi de Metiner ve AKP'li bazı yazarlar arasında tansiyon yükseldi. Yeni bir parsel parsel sattınız skandalı her an çıkabilir..

AKP içindeki sular durulmuyor. Haftasonunu kavga ile geçiren Soylu ve Metiner'den sonra şimdi de Metiner ve AKP'li bazı yazarlar arasında tansiyon yükseldi. Yeni bir 'parsel parsel sattınız' skandalı her an patlak verebilir. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile canlı yayında girdiği polemiğin ardından bazı AKP'li yazarlar tarafından hedef alınan Mehmet Metiner, "haddi olmayan şeylere racon kesme huyu hep vardı" diyen yandaşa sert cevap verdi.

AKP'li Mehmet Metiner, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile CNN Türk canlı yayında girdiği polemiğin ardından yaptığı açıklamada 'benim adıma noktayı koydum' demişti. Ancak, Süleyman Soylu'ya yakın bazı yandaş yazarların ve sosyal medya hesaplarının kendisini hedef alan sözleri devam etti.  

'RACON KESME HUYU HEP VARDI'

Mehmet Barlas'ın oğlu Cemil Barlas, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "mehmet metinerin haddi olmayan şeylere racon kesme huyu hep vardı.." dedi.

 

'GÜCÜMÜZÜ SİZİN GİBİ GERDAN KIRMAKTAN ALMIYORUZ

Mehmet Metiner'in ismini küçük harflerle yazmayı tercih eden Barlas'a, Metiner'in yanıtı sert oldu. Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yaaptığı paylaşımda, "C. Barlas adlı bir hadsiz tekrar hadsiz dilini uzatmış nedense. Ömrünü davasına adamışlara dil uzatma küstahlığında bulunan sizin gibileri adam yerine koyanlarda kabahat. Biz gücümüzü sizin gibi her dönemin muktedirleri karşısında gerdan kırmaktan almıyoruz. Bize Allah yeter." dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv