AKP'den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı

AKP'den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı

Diyarbakır'dan milletvekili aday adayı olan Elbey, Berat yerine Mevlid Kandili'ni kutladı. Aday adayı olmasının ardından kandil nedeniyle bir mesaj paylaştı. Kandilin, tüm İslam alemine huzur getirmesini dilediğini söyleyen Elbey...

Diyarbakır'dan milletvekili aday adayı olan Elbey, Berat yerine Mevlid Kandili'ni kutladı. Aday adayı olmasının ardından kandil nedeniyle bir mesaj paylaştı. Kandilin, tüm İslam alemine huzur getirmesini dilediğini söyleyen Elbey yayınladığı mesajda, "Ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hakim olması dileklerimle, milletimizin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili'ni tebrik ediyorum" dedi.

'AK PARTİ'NİN DAVASI TÜRKİYE'NİN DAVASIDIR'
"Ak Parti’nin davası Türkiye’nin davasıdır, partimize ve bölgemize katkıda bulunmak için aday adayı oldum" diyen Elbey, şöyle konuştu:

"Ülkemizin daha güçlü, milleti mutlu, kalkınmış ve milli gelir seviyesi yükselmiş olması amacıyla milletimizi parlamentoda temsil etmek için yola çıktık. Yeni Türkiye ile birlikte artık yepyeni bir siyaset anlayışının içindeyiz. Bu kutlu davada Diyarbakır’ımıza daha iyi hizmet etmek için bu yola çıktık.Öncelikli hedefimin bölgemize hizmet etmek vatandaşlarımız ile temasa ağırlık vererek, çalmadık kapı, gidilmedik köy bırakılmayacağız. Bu hizmetlerden de geri adım atılmayacak. Davamıza, geleceğe yönelik hedeflerimize bizi ulaştıracak  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında ve Ak Parti yolunda yolumuza devam edeceğiz. Allah Birlik Beraberliğimizi daim etsin."

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem