AKP'li Ayhan Tepe işlettiği kantinlerin kirasını ödemiyor mu?

AKP'li Ayhan Tepe işlettiği kantinlerin kirasını ödemiyor mu?

Necdet AYDEMİR / BARTINBartın’da AKP’li yöneticiye trilyonluk ihale kıyağı... Bartın Devlet Hastanesi kantinini işleten ve ihalede 74 bin 100 TL’ye alan AKP Bartın İl Başkan Yardımcısı Ayhan Tepe'nin çalıştırdığı işçilerin...

Necdet AYDEMİR / BARTIN

Bartın’da AKP’li yöneticiye trilyonluk ihale kıyağı... Bartın Devlet Hastanesi kantinini işleten ve ihalede 74 bin 100 TL’ye alan AKP Bartın İl Başkan Yardımcısı Ayhan Tepe'nin çalıştırdığı işçilerin maaşlarını ödememesi, işlettiği kantinlerin de kirasını ödeyip ödemediği konusunda soru işaretlerine neden oldu. 

1-469.jpg

Bartın Üniversitesi'nde 4 kantinin işletmeciliğini de yapan AKP’li Ayhan Tepe, üniversitede işlettiği kantinlerin kirasını ödüyor mu? Bartın TOKİ İlkokulu, Bartın Kemal Sabriye Ocakçı İlk Öğretim Okulu, Bartın Esenyurt Şehit Ahmet Poyraz İlkokulu kantinlerinin de işletmeciliğini yapan Ayhan Tepe’nin adı geçen ilköğretim okulları kantinlerinin kirasını ödeyip ödemediği de merak konusu. Bartınlı vatandaşlar 25 Haziran milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecine girmişken AKP Bartın İl Başkan Yardımcısı olarak görevini yürüten Ayhan Tepe her gün AKP milletvekili aday adayları tanıtımında boy gösteriyor. AKP yöneticisi olarak köy köy geziyor.

bartin’da-akp’li-yoneticiye-trilyonluk-ihale-kiyagi.3.jpeg

ARKASINDA KİMLER VAR
Bartın’daki en önemli kurumların kantin ihalelerini alan, üstelik kiralarını ödemediği iddia edilen AKP’li Ayhan Tepe’nin arkasında kimler var? 

Tepe işlettiği kantinlerde çalıştırdığı işçilerin sigortasını ödüyor mu?

Çalıştırdığı işçilerin de yaklaşık 10 aydır maaşlarında ödemeyen Tepe’ye Bartın’daki en önemli kurumların kantin ihalelerini kimler peşkeş çekiyor.

bartin’da-akp’li-yoneticiye-trilyonluk-ihale-kiyagi.2.jpg

SİYASET BAHANE, RANT ŞAHANE
Bartın Devlet Hastanesi, Bartın Üniversitesi, Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bartın SGK İl Müdürlüğü'nden açıklama bekleniyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem