AKP’li Hamza Dağ’dan ‘Kürşat Ayvatoğlu’ hakkında açıklama geldi

AKP’li Hamza Dağ’dan ‘Kürşat Ayvatoğlu’ hakkında açıklama geldi

Hamza Dağ`dan, Kürşat Ayvatoğlu`nun danışmanı veya özel kalem müdürü olmadığını, kendisinin sadece büroda çalışan bir personel olduğunu belirtti. Dün akşam Kürşat Ayvatoğlu`nun iş akdinin fesh edildiği öğrenildi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, uyuşturucu görüntüleriyle gündem olan Kürşat Ayvatoğlu'nun danışmanı veya özel kalem müdürü olmadığını belirtti. Ayvatoğlu'nun genel merkez büro personeli olarak çalıştığını belirten Dağ, iş akdinin dün feshedildiğini açıkladı.

Uyuşturucu görüntüleriyle gündem olan AKP'li Kürşat Ayvatoğlu'nun AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ın danışmanı olduğu iddia edilmişti. Konuyla ilgili Hamza Dağ'dan açıklama geldi. Ayvatoğlu`nun genel merkezde sadece bir büro personeli olduğu ve dün akşam itibari ile iş akdinin fesh edildiği belirtildi.

Dağ, paylaşımında şunları kaydetti:

"Sosyal medyada görüntüleri yayınlanan Kürşat Ayvatoğlu danışmanım veya özel kalem müdürüm değildir. Yaklaşık 1 yıldır genel merkez büro personeli olarak çalışan kişinin dün akşam iş akdi fesh edilmiştir. Şahıs hakkında gözaltı işlemi yapılmıştır. Yasal sürecin takipçisi olacağız. Uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele en hassas olduğumuz konulardan biridir. Bu konudaki mücadeleyi siyasi ayrım gözetmeksizin hepimiz birlikte yapmalıyız. Tüm gençlerimizi bu illetten kurtarmaya var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz." 

Yerel Gündem