AKP'li kaynaktan flaş açıklama: Bu gidişle Akdeniz'den İstanbul'a...

AKP'li kaynaktan flaş açıklama:  Bu gidişle Akdeniz'den İstanbul'a...

Adı verilmeyen bir AKP'li kaynaktan edinilen bilgiye göre "İstanbul'da yarış başa baş görünüyor. Ankara'da açık ara fark var..."Ekonomideki durgunluğun vatandaşın alım gücüne etkilerinin, önümüzdeki yerel seçim sonuçlarında...

Adı verilmeyen bir AKP'li kaynaktan edinilen bilgiye göre "İstanbul'da yarış başa baş görünüyor. Ankara'da açık ara fark var..."

Ekonomideki durgunluğun vatandaşın alım gücüne etkilerinin, önümüzdeki yerel seçim sonuçlarında ilginç sonuçların alınmasına neden olacağı ifade edildi.

BBC Türkçe'den Ayşe Sayın’ın haberine göre; yerel seçim sonrası kurulacağı iddia edilen yeni partiye yakın bir kaynağın ifadelerine yer verildi. Buna göre kaynak, “Sahada ekonominin yansıması seçimlere yansıyacaktır. Ayrıca ittifaklar da sahada tam kabul görmüyor. Bu gidişle, AKP'nin Akdeniz'den İstanbul'a kadar belediyesi kalmayacak” ifadelerini kullandı.

'AKP İÇİN İSTANBUL DA TEHLİKEDE'

Haberde ayrıca adı verilmeyen AKP’li kaynağın şu demeçlerine de yer verildi: “Ayrıca sistem yürümüyor. Ya tam başkanlık sistemine geçilmeli ya da güçlü parlamento-güçlü başbakanlık sistemine dönülmeli. Sadece İstanbul'da yarış başa baş görünüyor. Ankara'da açık ara fark var.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika