AKP'li Ömer Çelik: Keçiören'deki sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınıyoruz

AKP'li Ömer Çelik: Keçiören'deki sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınıyoruz

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, AKP MYK sonrası gündeme ilişkin açıklamalarda bulunuyor. Çelik, "Ankara'daki saldırıyı kınıyoruz" dedi.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, AKP MYK sonrası açıklamalarda bulunuyor. Gündeme dair konuşan Çelik, Keçiören'deki sağlık emekçilerine yönelik saldırıya dair de konuştu. Çelik, "Saldırıyı kınıyoruz" dedi.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, AKP MYK sonrası gündeme ilişkin açıklamalarda bulunuyor. Çelik'in açıklamalarından satır başları: "Geçtiğimiz günlerde Gaziler Günü'nü idrak ettik. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e gazilik ve mareşallik unvanını verilmesinin yıldönümünde kutlanıyor Gaziler Günü. Bu vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Hayatta olan gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

'ERMENİSTAN'I BİR KEZ DAHA UYARIYORUZ'

Dün Ermenistan'ın saldırısında bir Azeri kardeşimiz şehit düştü, Allah'tan rahmet diliyoruz. Buradan bir kez daha Ermenistan'ı uyarıyoruz. Türkiye açısından bunlar asla kabul edilemez. Ermenistan ateşle oynadığını bilsin. Bölgedeki kargaşa çıkarma faaliyetlerinin odak noktası Ermenistan'dır. Türkiye Azerbaycan'ın yanındadır. Ermenistan'a ateşle oynamaması konusunda bir kez daha uyarılarımızı iletiyoruz.

'KEÇİÖREN'DEKİ SALDIRIYI KINIYORUZ'

Dün son derece üzücü bir tabloyla karşılaştık. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık çalışanlarımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz. Sağlık çalışanlarımıza gözbebeğimiz gibi davranmamız gerekirken bu barbarlıkların hiçbir şekilde izah edilmesi mümkün değildir. Sağlık çalışanları acıları dindirmek için gayret gösteriyorlar. Dünyanın hiçbir yerinde bizimki gibi adanmış çalışan bir sağlık teşkilatı yok.

'TEŞKİLATLARIMIZ YENİ ÜYE KAYDETME SAYISINDA BÜYÜK BİR BAŞARI GÖSTERDİ'

Cumhurbaşkanımız kapsamlı bir konuşma yaptı MKYK başında. Bu kapsamlı değerlendirmesinin yanı sıra teşkilatlarımızla ilgili bir değerlendirmesi de oldu. İlçe kongrelerimizdeki çalışmalarından memnuniyetlerini ifade etti. Teşkilatlarımızın çoğu yeni üye kaydetme sayısında büyük bir başarı gösterdi. Bu sürecin daha güçlü bir şekilde devam etmesi konusunda genel başkanımız memnuniyetlerini ifade etti.

Ayrıntılar geliyor...

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika