AKP'li vekil uyardı; Böyle giderse bu kavga bitmez

AKP'li vekil uyardı; Böyle giderse bu kavga bitmez

AKP Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’nun gazeteci Deniz Yücel’in tutuklanmasını eleştirmesinin ardından başlayan tartışmaya, AKP Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya da katıldı.AKP’li Yeneroğlu’nun mesajının ardından, hükümete...

AKP Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’nun gazeteci Deniz Yücel’in tutuklanmasını eleştirmesinin ardından başlayan tartışmaya, AKP Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya da katıldı.

AKP’li Yeneroğlu’nun mesajının ardından, hükümete yakın Güneş gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler ile Yeni Şafak yazarı Salih Tuna tepki gösterirken, AKP Milletvekili ve Yeni Şafak gazetesi yazarı Aydın Ünal ise Yeneroğlu’na destek çıkmıştı. Sonrasında AKP'li milletvekili Mustafa Şentop ile AKP'ye yakın isimler Ömer Turan ve Ufuk Coşkun da tartışmaya girmişti.

TECRÜBE HALELERİNİ GENİŞLETTİLER''

AKP Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, Twitter’dan paylaştığı mesajıyla AKP Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’na destek çıktı. AKP’li İyimaya, “Dava adamı, mihnet oklarını kaderin cilvesi olarak görür. M Yeneroğlu ve A Ünal kardeşlerim -eminim ki- tecrübe halelerini genişlettiler. Saygı'' diye yazdı.

İşte o mesaj:

iyimayaicerik.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika