AKP'liler eğitim için gönderilen parayı aralarında paylaştı!

AKP'liler eğitim için gönderilen parayı aralarında paylaştı!

Avrupa Birliği’nden Türkiye’de Kilis ve çevresindeki 100 okul için ödenek kararı çıkmasından sonna AKP'liler harekete geçti.Haber Ayyıldız'da yer alan habere göre, Ankara'da bir restoranda toplantı yapan AKP'liler okul başına...

Avrupa Birliği’nden Türkiye’de Kilis ve çevresindeki 100 okul için ödenek kararı çıkmasından sonna AKP'liler harekete geçti.

Haber Ayyıldız'da yer alan habere göre, Ankara'da bir restoranda toplantı yapan AKP'liler okul başına kimin kaç TL avanta alacağını herkesin duyacağı şekilde heyecanla konuşurken Haberayyıldız konuşmaları kaydetti. AKP'li rantiyeciler her okul için 120 bin TL’yi nasıl paylaşacaklarını şöyle planladılar:

- Bölüm bölüm yapacakları için.
- Dönüşümlü yaparız
-Aynen öyle bir ihaleyi bir firma, bir ihaleyi bir firma, bir ihaleyi bir firma, alacakları için bizim firma ağımızda var. Bizim şimdi ilk ödenekler için Avrupa Birliğine firmalar sunuldu. Avrupa Birliğine benim vermiş olduğum firmalar gitti. Şimdi ilk ihale bu dört beş firma verdik biz, dört beş firma arasında olacak tabi bu işi bağlayan kişiye de bir pasta düşüyor. Benim kuzen bağladı ama onun da ortağı var yanında onlara da mecburen bir şeyler yapıyoruz. 120 lira kar koyduk üzerine.
-Okul başı değil mi?
-Okul başı bir okulda 120 lira 99 okulda 120 lira.
-Hiç inanamadım (Gülüyorlar)
-10 trilyon para yapar
-Deli para (gülüyorlar)
-Bir sezonda bitti mi bu iş… Tam on ev ne evi sana bir de araba alırız
-Köşeyi döneriz. Köşeyi döneriz yani.
-Mercedes de alırım lan sana benim hakkımda sanırsın kefen paranı yedik de adam olamamış mı ver dedi de vermedik mi
-Sonuçta adam kefen parası diye koymuş
-Niye sen musun
-Ben ameliyata giriyorum bir şey olursa masrafı çekersin dedim sabah ameliyata girerken sakın ölme dedim parayı akşam getirecekler daha ne diyeyim 
-(gülüyorlar)


Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem