Akşener'den Ali Sunal paylaşımı: Bu düzen vaktini çoktan tamamladı

Akşener'den Ali Sunal paylaşımı: Bu düzen vaktini çoktan tamamladı

Ali Sunal'ın gündem olan deprem konuşmasıyla ilgili paylaşım yapan İYİ Parti lideri Akşener, "Bilgisizliği ve liyakatsizliği bize 'normal-miş' gibi dayatan bu düzen, vaktini çoktan tamamladı" dedi.

Güldür Güldür Show'un sunucusu Ali Sunal, program esnasında, depremler sonrası gösterilen tutum sebebiyle yetkilileri eleştirdi. Sunal, programda "Böyle bir yıkım sonrası bir kişinin bile mesuliyet hissedip çekilme etmemesi düzgüsel midir? Normal olan her felaketi kadere bağlayan değil, o felaketin iyi mi önleneceğini özetleyen bilimi dinlemektir" dedi.

'NORMALE HEP BİRLİKTE DÖNECEĞİZ'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de Ali Sunal’ın konuşmasının yer almış olduğu haberi toplumsal medya hesabından alıntılayarak paylaştı ve şu açıklamayı yapmış oldu:

"Ne yazık ki oldukça haklı bir konuşma... Ancak beceriksizliği, bilgisizliği ve liyakatsizliği bizlere "normal-miş" gibi dayatan bu düzen, vaktini çoktan tamamladı. Artık vakit; aklın, bilimin ve hakkaniyetin gereğini yapma vakti... İşte esas olan bu normale hep birlikte döneceğiz..."

 

Etiketler :