Meral Akşener’den Emine Bulut tepkisi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Emine Bulut cinayetine tepkisini daha önce çekilen bir videosunu yeniden paylaşarak “Kadın bedeni üzerinden...

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Emine Bulut cinayetine tepkisini daha önce çekilen bir videosunu yeniden paylaşarak “Kadın bedeni üzerinden ahlaksızca siyaset yapan zihniyetin ülkemizi getirdiği nokta; 10 yaşındaki evladının gözleri önünde vahşice katledilen bir anne” dedi.

Meral Akşener, Emine Bulut cinayetine tepkisini daha önce çekilen bir videosunu yeniden paylaşarak “Kadın bedeni üzerinden ahlaksızca siyaset yapan zihniyetin ülkemizi getirdiği nokta; 10 yaşındaki evladının gözleri önünde vahşice katledilen bir anne” dedi.

'MÜFTÜLER ÇIKIYOR, KADIN BEDENİ ÜZERİNDEN FETVA VERİYOR'

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye gündemine oturan Emine Bulut cinayetinin görüntülerinin ortaya çıkması üzerine sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı.

Daha önce çekilen ve ‘kadın bedeni üzerinden siyaset yapanları’ eleştirdiği videosunda Akşener, “Müftüler çıkıyor, kadın bedeni üzerinden fetva veriyor. Tahmininizden ötürü bir travma var hepimizde. ” ifadelerini kullanmıştı.