Akşener'den ilk açıklama: Millet iktidarın kulağını çekti

Akşener'den ilk açıklama: Millet iktidarın kulağını çekti

Meral Akşener, "Buradan Millet ittifakı seçmenlerine sesleniyorum: Abartılı kutlamalardan uzak durunuz" dedi. İşte Meral Akşener'in seçim sonuçlarına

İyi Parti lideri Meral Akşener seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı. Akşener, "Buradan Millet ittifakı seçmenlerine sesleniyorum: Abartılı kutlamalardan uzak durunuz" dedi.

Akşener şunları söyledi:

İşte Meral Akşener'in seçim sonuçlarına ilişkin ilk değerlendirmeleri:

"Hangi partiye oy vermiş olursa olsun tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bütün adaylara seçildikleri yerlerde teşekkür ediyorum. Sandık milletin iradesinin tecelli ettiği yerdir. Defalarca vatandaşları iktidar partisinin kulağını çekmesini dertlerini dinlemesini istemelerini söyledim. Siyasette rekabet aziz milletimizin işine yarar."

"SEÇİMİN GALİBİ MİLLET İTTİFAKIDIR"

"Aziz milletimin bu seçimde verdiği mesajla bu sürecin önünü açmıştır. Türk milletinin bir demokrasi kültürü vardır. Bu seçimin sonucu önemli bir tabloyu gözler önüne serdi. Bu seçimin galibi Millet İttifakı’dır. İYİ Parti’nin Millet İttifakı’na kattığı güç ortadadır. Bu seçimde nifak değil birlik kazandı. İftira değil birlik kazandı. Tehdit değil cesaret kazandı. Çocuğuna harçlık veremeyen baba, siftah edemeyen esnaf kazandı. Bu seçim milletin sorunlarına çözüm yolunda alınmış bir başarıdır. Buradan Millet ittifakı seçmenlerine sesleniyorum: Abartılı kutlamalardan uzak durunuz. Bu bir sonuç değil aksine bir başlangıçtır."

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika