Aleyna Tilki bonkör çıktı: Sokak satıcısına bakın ne kadar verdi?

Aleyna Tilki bonkör çıktı: Sokak satıcısına bakın ne kadar verdi?

Yaptığı, söylediği her şeyle ve aktif kullandığı sosyal medyasıyla gündemde olmaktan hoşlanan Aleyna Tilki ülkeye dönüş yaptı.Katıldığı şarkı yarışmasıyla genç yaşında ünlenen ve gündemde tartışma yaratan genç...

Yaptığı, söylediği her şeyle ve aktif kullandığı sosyal medyasıyla gündemde olmaktan hoşlanan Aleyna Tilki ülkeye dönüş yaptı.

Katıldığı şarkı yarışmasıyla genç yaşında ünlenen ve gündemde tartışma yaratan genç şarkıcı kendisine mendil satmak isteyen bir satıcıya 200 lira vererek ne kadar eli açık olduğunu göstermiş oldu.

Amerika’da eğitim gören Aleyna Tilki, ülkeye döner dönmez aranjör Emrah Karaduman’la bir araya geldi. Yeni bir şarkı hazırlığında olduğunu belirten Tilki iddialı konuştu: “Benim her yaptığım ters köşe. Türkiye Aleyna’yı hiç tanımıyor.''

5a6d6438c03c0e1eb85fc696.jpg

5a6d643dc03c0e1eb85fc6a2.jpg

Aleyna Tilki, sade ve spor günlük giysilerinin içinde önceliğinin rahatlık ve doğallık olduğunu giyimine de yansıtmış görünüyordu.

Eğitim için bir süredir Amerika’da bulunan Aleyna Tilki, İstanbul’a döndü. Genç şarkıcı önceki gece aranjör Emrah Karaduman’la Huqqa adlı mekândan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilki, Los Angeles günlerinin güzel geçtiğini belirtti:

“Biraz orada biraz buradayım. Düşündüğümüz projeler var. Okula gidiyorum. İngilizcem kötüydü. Onu geliştiriyorum. Müzik yapıyorum. İlham aldığım yerler oluyor. Hollywood bana ilham veriyor. Birçok ırktan insan görüyorum. Şarkı yazıyorum.''

'BENİM HER YAPTIĞIM TERS KÖŞE'

Emrah Karaduman’ın yeni albümünde bir şarkı seslendireceğini söyleyen Aleyna Tilki, “Müzik anlamında ters köşe olacak mı?'' sorusuna da iddialı bir cevap verdi.

5a6d6444c03c0e1eb85fc6a8.jpg

Emrah Karadumanın aracıyla mekandan uzaklaşırken kendisine mendil uzatan sokak satıcısına 200 tl uzatarak bonkörlüğünü göstermiş oldu.

GENEL